Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamut, Mastodont 15* Jantarove

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    Mamut, Mastodont 15* Jantarove

    Ostatni z zakupionych Mamutów, ze względu na parametry i nazwę napaliłem się, jak śmierć na poetę .
    Piwo ma faktycznie barwę "jantarovą", jest lekko mętne. Piana brudnobiała, średniodrobna i nietrwała.
    Pachnie dość jednowymiarowo - karmel w kierunku toffi. W smaku także niewiele wrażeń, ot, delikatna goryczka z kwiatowym posmakiem.
    Gazu raczej niedużo. Piwo zakupione u źródła w 1,5-litrowym PET-cie z zawieszką, nie urwało mi..., mimo, iż na zawieszce piwowar zarzeka się, że to styl wiedeński, i że "Mamut - pivo varene z laskou" .
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Szkoda, że kolega, aktywny mocno, nie jeździ z aktywnym aparatem... albo choćby ze srajfonem... Taka mnie refleksja mała najszła...
    Last edited by wpadzio; 27-02-2014, 19:22.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Z refleksem na Twą refleksję odpowiadam - kolega jeździ z aparatyma dwyma, i z telefonem wielemającym.
      Kolega jednak należy do generacji cywilizacji przedobrazkowej (mimo, iż wychował się na Żbikach, Klossach i A'Tomkach ) i znacznie wyżej ceni sobie słowo pisane/czytane niż (prostacki) obrazek .
      Poza tym, obrazki ogromnej większości przedmiotów (około)piwnych, które mógłbym sfotografować, widnieją już (za przeproszeniem) w sieci w o wiele wyższej jakości .

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Z refleksem na Twą refleksję odpowiadam - kolega jeździ z aparatyma dwyma, i z telefonem wielemającym.
        Kolega jednak należy do generacji cywilizacji przedobrazkowej (mimo, iż wychował się na Żbikach, Klossach i A'Tomkach ) i znacznie wyżej ceni sobie słowo pisane/czytane niż (prostacki) obrazek .
        Poza tym, obrazki ogromnej większości przedmiotów (około)piwnych, które mógłbym sfotografować, widnieją już (za przeproszeniem) w sieci w o wiele wyższej jakości .
        Jestem z tej samej generacji! Jako żywo! Fajnie by było jednak ujrzeć na własne źrenice jak wygląda to, co dodajesz do bazy nowego. A że interesujące to jest wielce... Słowo plus obraz to jest dopiero to! No takie mam marzenie... Ale może jestem jakiś pogibanym idealistą i romantykiem. Sam już nie wiem...
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎