Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brú, Irish Craft Dubh Nitro Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brú, Irish Craft Dubh Nitro Stout

    Trzecie i prawdopodobnie ostatnie z aktualnej oferty browaru z miejscowości Trim.

    PIANA: bardzo mizerna, kolor stosowny do stouta a więc lekko brązowy, bąble grube. Bardzo cienka, kompletnie nie udało mi się wygenerować z niej choćby namiastki tej koncernowej od Guinnessa.

    NAGAZOWANIE: niewielkie , nie da się zaobserować CO2 ze względu na kolor piwa. Paszczowo też nie ma zbytniego uderzenia dwutlenku węgla.

    KOLOR: stoutowy czyli czerń. Co tu więcej dodać. Jest taki jak być powinien i tyle.

    SMAK: trudno mi wyczuć coś orginalnego w tym stoucie. Kontra oczywiście bajeruje opisem waniliowo-czekoladowo-kawowych smaków jednak mi po kilku pierwszych łykach wydaje się płaski powiedziałbym banalny. Ot zwykły stout z tanszego segmentu. Taki typowy dla koncernowej produkcji. Mimo to jednak piwo mi smakuje bo stouty lubie generalnie więc nie będę się nadal nad nim pastwił opisem. Po prostu piłem lepszych reprezentantów tego gatunku. Alkohol 4,2 %

    OPAKOWANIE: ładna, utrzymana w typowej dla tego browaru stylistyce etykieta z oczywiście czarnym wyróżnikiem nadanym temu rodzajowi piwa. Kapsel bez nadruku.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎