Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Karmel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    Brok, Karmel

    Napój piwny bezalkoholowy sygnowany nazwą Brok lecz zrobiony w browarze Jędrzejów na zlecenie . Butelka 0,33 bez etykiety , tłoczona z szeroką krawatką .
    Zawartość alkoholu 0,5 % , brak informacji o zawartości wagowej . Najprawdopodobniej następca Toffi . Barwa ciemna , piana brązowa , szybko znikająca . Smak nia za słodki lecz jakby czegoś brak . Stylistyka etykiety nawiązująca do karmi nawet panie ze sklepu nie widziały różnicy .
    Attached Files
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    karmelki

    jest to produkt typowo kobiecy, ale z racji sierpnia - miesiąca trzeżwości pijam (na szczeście tylko oficjalnie) niskoalkoholowe, bezalkoholowe i karmelowe. ten produkt sprawdzilem i jest OK. z racji, ze słodych przebija wszystko trudno jest mi porównać np. do Karmi, ale jest wyrażnie lepsze od Karmela z Lublina (tj. Perły)

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Na pewno jest lepsze od podobnego produktu z Lublina. Ale żadna to rewelacja. Strasznie słodkie.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • And69
        Senior
        • 06-2002
        • 1487

        #4
        Opisywane na forum

        Moja ocena: [3.325]

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          minusy:
          zapach saturatora, kiepska piana, za słodkie. do voltażu można się przyzwyczaić.
          plusy: kolorek oraz butelka
          dobrze, że jest konkurencja dla karmi, tylko dlaczego taka słaba?!

          Moja ocena: [3]

          Comment

          • wojtas66
            Member
            • 11-2001
            • 60

            #6
            Kupuję ten napój żonie. Kiedy ja kończę swoje 3 jasne, ona jest w połowie Karmela. Kończy się na tym, że pomagam jej uporać się z nim. Dlatego moja ocena może być trochę wypaczona in + lub in -

            Moja ocena: [2.85]
            Ciepłemu piwu zdecydowane - NIE!!!

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Spodziewałem się czegoś podobnego do Karmi ale oba te piwa różnią się bardzo w szczególności smakiem. Brok jest bardzo lekki i jeszcze bardziej słodki. Beżowa pianka szybko znika ale na początku wygląda bardzo okazale i jest smaczna. Ogólnie nawet dobre ale Karmi wiele mu brakuje.

              Moja ocena: [3.5]

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                kolor hebanowy, klarowność całkowita, piana jasnobeżowa, dlugo sie utrzymuje, srednioziarnista, słabo wyczuwalny karmelowy zapach, w smaku bardzo dobre na gaszenie pragnienia, lekko słodkawe, przyjemnie rochodzi się w ustach, butelka o.33, z tłoczonym logo browaru, kapsel czysty, etykieta na szyjkę

                Moja ocena: [4.375]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Butelka pamiętająca jeszcze czasy Broka Premium, chyba im się zapasy nie wyczerpały. Ogólnie piwo dobre, chociaż za bardzo słodkawe, spożyte bezpośrednio z buteleczki. Szkoda, że kapsel bez nadruku.

                  Comment

                  • Aldach
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1269

                    #10
                    Całkiem przyzwoite, lekkie piwo, podobne do Karmi z Okocimia, ale chyba trochę słodsze. Szkoda tylko, że nie ma póllitrowych butelek (a może ja na takie nie trafiłem?)

                    Comment

                    • brzeczka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 373

                      #11
                      ja na rynku nie widzę konkurencji dla Karmi, Brok jest jak już pisano powyżej słodki i słodki, generalnie polskim "malzbierom" brak rześkości

                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #12
                        brzeczka napisał(a)
                        ja na rynku nie widzę konkurencji dla Karmi, Brok jest jak już pisano powyżej słodki i słodki, generalnie polskim "malzbierom" brak rześkości


                        A pamiętasz "karmen labella" z lecha (ówczesnego). O wiele lepsze od karmi bo bez posmaku kawowego.
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • Sven
                          Senior
                          • 09-2003
                          • 1211

                          #13
                          Piana początkowo bardzo dobra, szybko opadła, ale obrączka pozostała do końca! Kolorek mocno herbaciany, trochę blady! Gazu sporo, mgiełka bąbelków powoli szybuje ku powierzchni. Zapach dziwny, karmelowy ale z jakimś ziemistym akcentem. Opakowanie ładne, firmowa buteleczka, ale dlaczego nie ma kapselka firmowego? Nic specjalnego, ale wypić można! A potem jechać autem!

                          Moja ocena: [3.225]
                          Celia, cerevisia et conventus.

                          Comment

                          • Czapayew
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1966

                            #14
                            Redyna nie była zachwycona tym "słodowcem". Ja podobnie - wydał mi sie przesłodzony. Ostatecznie został użyty do marynaty do szaszłyków.

                            P.S. Szaszłyki były pyszne.
                            Last edited by Czapayew; 25-06-2004, 11:48.
                            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                            www.zamkoszlaki.com
                            www.piwnekapsle.net

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              #15
                              Coś mnie podkusiło, no to wypiłem...
                              Kolor ładny kasztanowo rubinowy.
                              Piana marna, niska i nietrwała; beżowa.
                              Nasycenie niewielkie, ale nie jest o dla mnie minus.
                              Zapach ciekawy, wręcz intrygujący. Oprócz silnej nuty karmelu, jakby palonego, wyczuwa się coś na kszałt dymu wędzarnianego.
                              Smak lekki, ałodkawy, ale nie za słodki, karmelkowy. W sumie, po za ym, że mało piwny, to niezły.
                              Buteleczka zgrabna, oryginalna, ozdobiona malutką, ale sympatyczną etykietą. Sprawia dobre wrażenie.

                              Moja ocena: [3.625]
                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎