Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, [Spirifer] American Amber Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Trzy Korony Puławy, [Spirifer] American Amber Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, mocno mętny. W kuflu prezentuje się niezbyt okazale ale w pokalu widok jest apetyczny. [4]
    Piana: Nalana za pomocą mieszanki azotowej jest drobna, średnio obfita, o dobrej trwałości. W przypadku CO2 szybko dziurawieje, choć cienka warstwa pozostaje do końca. [3.5]
    Zapach: Trochę owocowości, trochę drożdży. Charakteru amerykańskich odmian chmielu brak (a było chmielone na zimno). Pod tym względem rozczarowanie. [3]
    Smak: Goryczka na średnim poziomie ale piwo generalnie jest płaskie, pozbawione głębi. Nie czuć słodowo-karmelowej podbudowy, piwo sprawia wrażenie szorstkiego, nieułożonego. Pod koniec wyczuwalna męcząca cierpkość. [3]
    Wysycenie: Do 3/4 w porządku, pod koniec piwo się wygazowuje. [3.5]
    Opakowanie: Piwo nie dorobiło się własnej kreacji wizerunkowej, obecne proste logo browaru. [3.5]
    Uwagi: Średnio udany start kontraktowców ze Spirifera, oby w kolejnych warkach było lepiej!

    Moja ocena: [3.15]
    Attached Files
    Last edited by docent; 13-03-2014, 09:31.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      #3
      Ile płaciłeś Docent? Bo u mnie jest po 14 zł i tak się zastanawiam , że chyba nie warto patrząc na twoją ocenę ...

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
        Ile płaciłeś Docent? Bo u mnie jest po 14 zł i tak się zastanawiam , że chyba nie warto patrząc na twoją ocenę ...
        Popłakałem się.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • heman
          Member
          • 12-2013
          • 62

          #5
          W Tychach też 14 zł.
          Attached Files
          http://dziennikpiwny.blogspot.com/

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Popłakałem się.
            I co Cię tak cieszy , za 14 zł mogę sobie kupić sprawdzone piwko , niż pić coś w ciemno i potem się męczyć . Po to głównie korzystam z tego forum , żeby nie tracić pieniędzy.Masz kasy jak lodu ? fajnie , ja jestem biedny

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
              I co Cię tak cieszy , za 14 zł mogę sobie kupić sprawdzone piwko , niż pić coś w ciemno i potem się męczyć . Po to głównie korzystam z tego forum , żeby nie tracić pieniędzy.Masz kasy jak lodu ? fajnie , ja jestem biedny
              O tym właśnie piszę. Piwo bez żadnej reputacji, ledwo co wystartowali i już żądają 14 złotych. Jak dla mnie, to śmiech na sali.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • TTOP
                Senior
                • 03-2013
                • 449

                #8
                Szczególnie po tym, co to piwo sobą reprezentuje - moim skromnym zdaniem najsłabsza premiera od dawna, piwo płaskie, z bardzo słabym aromatem, niska goryczka, mała kamrlowość, generalnie bardzo nikłe odczucia...

                Comment

                • Szakali
                  Senior
                  • 08-2013
                  • 572

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  O tym właśnie piszę. Piwo bez żadnej reputacji, ledwo co wystartowali i już żądają 14 złotych. Jak dla mnie, to śmiech na sali.
                  Hehe , przepraszam ...odebrałem to inaczej Wchodząc na rynek powinni zachęcić do kupna ich produktu , niestety ta cena odstrasza . Zresztą jest już opinia Docenta , którego oceny praktycznie zawsze pokrywają się z rzeczywistością i to mi wystarczy

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Na premierze w Czeskiej Baszcie było bodajże za 11 pln, w Chmielarni jest po 12 pln ale już w KiKu jest po ósemce! O co chodzi
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wchodząc na rynek powinni zachęcić do kupna ich produktu , niestety ta cena odstrasza .
                      Kiedy w końcu dotrze do niektórych, że cenę w knajpie ustala knajpa a nie browar.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Szakali
                        Senior
                        • 08-2013
                        • 572

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kiedy w końcu dotrze do niektórych, że cenę w knajpie ustala knajpa a nie browar.
                        To jest racja .
                        Czyli u nas w Tychach najdrożej ...dobrze wiedzieć .

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10836

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                          To jest racja .
                          Czyli u nas w Tychach najdrożej ...dobrze wiedzieć .
                          Wiecie, rozumiecie. Górny Śląsk - tam się zarabia.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kiedy w końcu dotrze do niektórych, że cenę w knajpie ustala knajpa a nie browar.
                            Jednak browar ustala cenę wyjściową, która następnie jest korygowana przez knajpę.
                            Last edited by abernacka; 13-03-2014, 16:55.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • Szakali
                              Senior
                              • 08-2013
                              • 572

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wiecie, rozumiecie. Górny Śląsk - tam się zarabia.
                              Kto zarabia ten zarabia
                              Choć w sumie po co dać po 10 jak można za 14 opchnąć a ludzie i tak wypiją .
                              Ciekawe co powiedzą chłopaki ze Spirifera , bo na razie nie spotkali się z pozytywnym odbiorem na forum ^^

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎