Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Piast Wrocławski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6114

    Bosman, Piast Wrocławski

    Wcześniej pisałem o tym piwie pod Okocimiem ale dostałem "cynk" że coś jest nie tak.
    Patrząc na kod już wszystko jasne: L11 czyli L1 Szczecin.

    Piana - większa na początku, potem obwódka.
    Barwa - jasne złoto.
    Aromat - blacha, słód.
    Gaz - średni.
    Smak - słód, słodkawo mini goryczkowo.

    Generalnie jak na zwykłe piwo koncernowe to się ten produkt mieści spokojnie w tych realiach.

    Jak będzie do wyboru np. Harnaś, Jasne Tatra, Żubr i to pewnie wybiorę "niby Piasta" bo nie ma go powszechnie w mojej okolicy.
    Attached Files
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #2
    BARWA: Złocista i przejrzysta z drobinkami. [3.5]
    PIANA: Średniawa z drobnymi i średnimi pęcherzykami,szybko redukuje się do firanki. Oblepia szkło w niewielkim stopniu,ale pozostaje do końca. [2.5]
    ZAPACH: Słodowy i lekko owocowy. [3]
    SMAK: Goryczka wyczuwalna do tego słód i niewielka owocowość. [3.25]
    GAZ: Na początku niezły,ale nie przetrwał do końca. [2]
    OPAKOWANIE: Zwrotne- okocimskie,etykiety bez niezbędnych informacji,podobne do tych powyżej,z tą różnicą,że moje były konkursowe "700 000 piw od Piasta!" i takiż kapsel. [3.5]

    UWAGI: Najlepiej spożyć przed 13.10.2014,ja spożyłem 8.07'14. Piasta ostatnio piłem...w latach 90-tych,ale to nie był TEN Piast,a i walory smakowe miały dla mnie mniejsze znaczenie. Obecny Piast,to całkiem inne piwo,przypominające pozostałe koncerniaki,ale od czasu do czasu można przełknąć bez problemu. Pod datą do spożycia widnieje L11 3- a więc Piast Wrocławski pochodzi ze Szczecina.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎