Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bevog, Baja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • x57
    Senior
    • 05-2011
    • 247

    Bevog, Baja

    Oatmeal Stout, 29IBU, 5,8%

    Kolor ciemnobrązowy/czarny.
    Piana niska, brązowa, średniopęcherzykowa, niezbyt trwała.
    Aromat wyraźna owsianka, słodowość, dużo czekolady, paloność, kawa.
    Smak dużo czekolady, kawa, paloność, sporo owsianki, średnia słodowosć, finisz palony, minimalna kwaskowość.
    Goryczka średnio-niska, minimalnie trawiasta.
    Odczucie w ustach pełnia średnia, wysycenie średnie do średnio niskie, niezbyt kremowe jak na oatmeal stouta.

    Bardzo dobre, bogate smakowo, bardzo czekoladowe, może brakuje trochę gładkości owsa.
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Foto :
    Attached Files
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • azazel82
      Senior
      • 01-2012
      • 146

      #3
      Piwo jest praktycznie czarne, a solidna piana jest kremowa, a pod światło pojawiają się brązowe refleksy.
      W aromacie pierwsze skrzypce grają mocno palona kawa i czekolada. Ma bardzo gładki smak. W ogóle smak tego piwa jest dosyć delikatny pomimo sporych pokładów paloności. W posmaku jest lekko słodkawe. Jedyne, do czego bym się chciał przyczepić, to ciut zbyt niska pełnia. Oczekiwałbym większego ciała, bo momentami dla mnie było zbyt wodniście. Mimo to bardzo dobre!
      http://piwnepodroze.blogspot.com/

      Zapraszam też na FB!!
      https://www.facebook.com/PiwnePodroze

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Piwo czarne nieprzejrzyste.
        Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka i niezbyt trwała piana.
        Pachnie kawą i karmelem, może trochę płatkami...?
        W smaku gorzka czekolada, kawa, daleki karmel, generalnie wytrawny, ze śladem suszonych owoców.
        Gaz oczywiście niski. Mała flaszka, krawatka browaru. Kapsel z napisem "Beware of cangsters" - pretensjonalny... .
        Na ecie jakiś stwór ze sfery fantasy (?), mnie kojarzący się z poczciwym Gruffalo (KWTW ).
        Porządny stout, ale paznokci mi nie zerwał - no, może minimalnie wywinął... .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎