Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Vyškov (Pod Ořechem), Holy Dog

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Vyškov (Pod Ořechem), Holy Dog

    Pivovar Vyškov uwarzył kolejną produkcję kontraktowca z Petrova. Tym razem do serii Holy Farm dołącza pies. To lager w wersji premium, czyli 12-ka. Alkoholu ma 5%. W składzie standard - woda, chmiel, słód. Pasteryzowane.

    Barwa ciemnozłota, wpadająca w jasny bursztyn. Klarowna. Prezentuje się obiecująco.
    Piana całkiem wysoka po nalaniu. Niejednorodna. Stosunkowo szybko jednak redukuje się szumowiny, niezbyt chętnie osadzając się na szkle.
    Aromat o wysokim udziale nut chmielowych, które stanowią o charakterze wrażeń nosowych, uzupełniony wyraźną słodowością.
    Smak zbudowany na chmielowych akcentach, z dość mocną goryczką, która całkiem długo wygasa na podniebieniu. Słody są tłem, choć po ogrzaniu odzywają się w postaci ziarnistych, lekko słodkawych odcieni. Pojawiają się też nieznaczne mineralne nuty.
    Nagazowanie dość wysokie. Pasujące jak najbardziej.
    Butelka z wizerunkiem pociesznego cyberdoga z aureolą... i z gołym kapslem, który ktoś tajemniczo podpisał literą "P".

    Dobre piwo, nieco przesunięte w kierunku chmieli. Do smacznej konsumpcji. Czuć, że pies mu mordę lizał. I to święty! 8,5 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎