Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojanowo, Bojan Kokosowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tanhayi
    Member
    • 01-2014
    • 40

    Bojanowo, Bojan Kokosowe

    piwko gotowe do oceny

    Kokosowe to jasne piwo, zawiera 5,0% alkoholu obj., ekstrakt 14,0% wag.
    Attached Files
    Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego. W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Wypada dodać, że chmielone jest wyłącznie chmielami amerykańskimi, z tą szczególną uwagą, iż jednym z nich jest południowoamerykański Garrincha, będący brazylijską odpowiedzią na Cascade.

    Comment

    • HokusProkus
      Member
      • 09-2013
      • 70

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tanhayi Wyświetlenie odpowiedzi

      Kokosowe to jasne piwo, zawiera 5,0% alkoholu obj., ekstrakt 14,0% wag.
      Jasne piwo dolnej czy górnej fermentacji??

      Comment

      • Browar_Jezyce
        Senior
        • 10-2010
        • 131

        #4
        Jeśli potwierdzą się informacje na temat amerykańskiego chmielu, to szykuje się spore zaskoczenie. Już zdążyłem sobie wyobrazić "zwykłe" piwo smakowe, tymczasem spomiędzy palmowych liści ma szansę wyłonić się coś dużo ciekawszego
        Birofile - vlog o piwie
        Birofile na Facebooku

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          #5
          A kokos też będzie? Czy nazwa tylko "dla zmyły"?
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Wypada dodać, że chmielone jest wyłącznie chmielami amerykańskimi, z tą szczególną uwagą, iż jednym z nich jest południowoamerykański Garrincha, będący brazylijską odpowiedzią na Cascade.
            To jest potwierdzona informacja? Dziwne, że marketing Bojanowa nie zająknął się o tym ani słowem, za to w wypadku Strażackiego odmiany chmielu już podali...
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              To jest potwierdzona informacja? Dziwne, że marketing Bojanowa nie zająknął się o tym ani słowem, za to w wypadku Strażackiego odmiany chmielu już podali...
              Liczę na to, że zostanie potwierdzona razem z tą, iż jasny kolor nawiązujący do mleka kokosowego będzie osiągnięty przez 80% zasyp niesłodowanego ryżu

              Comment

              • Komar_Pafnucy
                Senior
                • 08-2005
                • 1114

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Liczę na to, że zostanie potwierdzona razem z tą, iż jasny kolor nawiązujący do mleka kokosowego będzie osiągnięty przez 80% zasyp niesłodowanego ryżu
                Trzeba będzie zapytać Lorda Bojana.

                Multitap Crawl
                Multitap Crawl na Facebook

                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                Comment

                • tanhayi
                  Member
                  • 01-2014
                  • 40

                  #9
                  Również nie znalazłem ani pół wzmianki o amerykańskich chmielach w tym piwie.

                  A narobiłeś smaka. Czy ja wiem czy Bojanowo pokusiło by się na taki skok w stronę amerykańskich w 2 piwach naraz?
                  Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego. W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

                  Comment

                  • Komar_Pafnucy
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 1114

                    #10

                    Multitap Crawl
                    Multitap Crawl na Facebook

                    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                    Comment

                    • rastachamm
                      Junior
                      • 03-2014
                      • 8

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tanhayi Wyświetlenie odpowiedzi
                      Również nie znalazłem ani pół wzmianki o amerykańskich chmielach w tym piwie.

                      A narobiłeś smaka. Czy ja wiem czy Bojanowo pokusiło by się na taki skok w stronę amerykańskich w 2 piwach naraz?
                      Z tego co wiem główny piwowar w Bojanowie jest jak najbardziej otwarty na amerykańskie chmiele w ich piwach ale o ich obecności w kokosowym nic mi nie wiadomo choć miałem okazję je próbować przedpremierowo ( z butli)

                      Comment

                      • Kowal_Ka
                        Junior
                        • 02-2012
                        • 2

                        #12
                        Czy piwo kokosowe należy pić z Malibu? Bo ja jeszcze świeży jestem i się nie znam.

                        Comment

                        • tanhayi
                          Member
                          • 01-2014
                          • 40

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                          yeah...your...so..funny...ha...ha...ha....l...o... l...
                          Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego. W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

                          Comment

                          • malt_worm
                            Member
                            • 01-2013
                            • 73

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tanhayi Wyświetlenie odpowiedzi
                            yeah...your...so..funny...ha...ha...ha....l...o... l...
                            *you're
                            #grammarnazi

                            to w końcu to piwo jest z kokosem czy koloru kokosowego?

                            Comment

                            • tanhayi
                              Member
                              • 01-2014
                              • 40

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malt_worm Wyświetlenie odpowiedzi
                              *you're
                              #grammarnazi

                              to w końcu to piwo jest z kokosem czy koloru kokosowego?
                              Zaczynamy duża literą. Kokos do butelki się nie zmieści

                              Zadzwoniłem do pewnej hurtowni. Powiedziano mi, że użyto chmieli amerykańskich i do tego mleczko kokosowe, aczkolwiek pan nie jest pewny, bo Bojan nie podał takich informacji.
                              Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego. W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎