Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, Lwówek Jankes

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szakali
    Senior
    • 08-2013
    • 572

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj w Żabce widziałem tylko Belga, Malinowy i chyba Wrocławskie. Jankesa nie było, ale może Żabka akurat ta słabo zaopatrzona...
    Bylem, u mnie też nie ma.

    Comment

    • jakub_kubek
      Member
      • 12-2012
      • 74

      #62
      Kilka dni temu kupiłem po raz kolejny Jankesa tym razem z datą na kontrze 07.07.14. Czyżby kolejna warka ??? Ale jest kiepska. Aromat jest bardzo słaby, w smaku bardzo niska goryczka, ogólnie według mnie to niewypał. W układance dalej jest wyróżniona Sybilla.

      Comment

      • Hapek
        Senior
        • 03-2013
        • 100

        #63
        W stałym asortymencie Żabek nie ma chyba piw z BJR więc pewnie Jankesa też nie ma. Chyba, że znowu zrobią jakąś promocje na piwa regionalne.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          #64
          Nie ma w stałym asortymencie? Niemal zawsze można było jakiegoś Ciechana dostać... A te Lwówki i Bojany (u mnie na osiedlu w małej Żabce np Bojan Wielkopolskie i Bojan IPA) to przejściowo?

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ma w stałym asortymencie? Niemal zawsze można było jakiegoś Ciechana dostać... A te Lwówki i Bojany (u mnie na osiedlu w małej Żabce np Bojan Wielkopolskie i Bojan IPA) to przejściowo?
            Mimo rozwoju asortymentu BRJ w Żabkach i Freshach - Jankesa jak i Granprixa nie ma w tycjhże sklepikach.

            Comment

            • Maciass
              Senior
              • 03-2009
              • 172

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hapek Wyświetlenie odpowiedzi
              W stałym asortymencie Żabek nie ma chyba piw z BJR więc pewnie Jankesa też nie ma. Chyba, że znowu zrobią jakąś promocje na piwa regionalne.
              Jest Lagerowe, Toporek, Belg... we Freshach dodatkowo Black IPA i Wiedeński

              Comment

              • yassmen
                Senior
                • 11-2012
                • 288

                #67
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemny bursztyn. Przelane ostrożnie do szklanki, więc klarowne, ale jest spory osad w butelce (niefiltrowane). Ładny. [4.5]
                Piana: Kremowa, grubopęcherzykowa, bardzo obfita. Nie ma się do czego przyczepić. [5]
                Zapach: Żywica i chmiele. Dopiero po ogrzaniu wychodzą tropikalne owoce i słodowość. Poprawny, nie powala. [4]
                Smak: Krótka, intensywna goryczka na pierwszym planie. Po ogrzaniu dochodzą do głosu słody i udanie kontrują. Pijalne, ale chyba mam ostatnio piwny przesyt, bo wchodzi z pewnym oporem. [4.5]
                Wysycenie: Ciut niższe by się przydało. Ale i tak jest nieźle. [4]
                Opakowanie: Bez fajerwerków. Potrzebne info zawarte. [4]
                Uwagi: Warka do 26.06. Mam wrażenie, że to taki uboższy krewny Grand Prix. Co nie znaczy, że słaby.

                Moja ocena: [4.325]

                Comment

                • Antylop
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 1415

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie ma w stałym asortymencie? Niemal zawsze można było jakiegoś Ciechana dostać... A te Lwówki i Bojany (u mnie na osiedlu w małej Żabce np Bojan Wielkopolskie i Bojan IPA) to przejściowo?
                  Chyba "Black IPA"
                  Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mimo rozwoju asortymentu BRJ w Żabkach i Freshach - Jankesa jak i Granprixa nie ma w tycjhże sklepikach.
                    Co z tego, że nie ma?
                    Trzeba agitować żeby sprowadzili.
                    Dziś w Gdańsku zasugerowałem żeby sprowadzili - zobaczymy jaki będzie efekt...
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jakub_kubek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kilka dni temu kupiłem po raz kolejny Jankesa tym razem z datą na kontrze 07.07.14. Czyżby kolejna warka ??? Ale jest kiepska. Aromat jest bardzo słaby, w smaku bardzo niska goryczka, ogólnie według mnie to niewypał. W układance dalej jest wyróżniona Sybilla.
                      Jak może być to kolejna warka jeśli data ważności jest późniejsza od pierwszego rozlania o 11 dni... ?
                      Myślisz, że co 11 dni rozlewają nową warkę ?
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        #71
                        Dlaczego cię to dziwi?
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                          Chyba "Black IPA"
                          No tak, a to już szczególarstwo, wszyscy wiemy, o co chodzi.

                          Comment

                          • Maciass
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 172

                            #73
                            z tymi warkami to mało precyzyjne określenie, ta sama warka może mieć różne daty jak i różne warki mogą mieć te same daty

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              #74
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Ciemnobursztynowopomarańczowy. [5]
                              Piana: Ładna, drobnopęcherzykowa, ale niezbyt trwała. Osadza się na ściankach. [4]
                              Zapach: Mmm. Słodko-egzotyczno-żywiczny. Intensywny. Mogę je wąchać i wąchać. [4.5]
                              Smak: Lekkie zaskoczenie - jak na tak lekkie piwo nie ma tu mowy o wodnistości. Goryczka nie jest tak intensywna, jak się spodziewałem; mamy tutaj za to sporo słodowości, chlebowy posmak. Kurka, bardzo dobre piwo! [4.5]
                              Wysycenie: Odpowiednie. [5]
                              Opakowanie: Takie sobie, nic ciekawego. Za to puszczanie oka do konsumenta jeśli chodzi o użyte chmiele - całkiem fajny i odrażny motyw. [4]
                              Uwagi: Dobre!

                              Moja ocena: [4.475]

                              Comment

                              • ogur0007
                                Junior
                                • 04-2011
                                • 9

                                #75
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Bursztyn ze złotymi przebłyskami. Dość ciemne jak na pale, powiedziałbym nawet że bardziej mi pasuje na amber. Nieco mętne. [4]
                                Piana: Ładna, drobnopęcherzykowa, rośnie na jakies 3 palce, ale szybko opada. Zostawia po sobie warstewkę piany aż do końca picia. [4]
                                Zapach: Bardzo miły, słodkie owoce czuć i trochę żywicę. Chciałoby się by był bardziej intensywny. [4]
                                Smak: Świetny smak. Zbalansowany profil, nic nie narzuca się zbytnio. Goryczka zbyt niska jak dla mnie, ale za to jest przyjemna, grejfrutowa. [4.5]
                                Wysycenie: Nie mam zastrzeżeń. [5]
                                Opakowanie: Wzór lwówkowy z innym kolorem tła. Nie jestem fanem designu lwówka, ale nawet mimo to poprzednie tło lepiej się prezentowało [3]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [4.2]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎