Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Fabrykanckie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica (BOSS), Fabrykanckie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, klarowne [5]
    Piana: lekkie ecru, drobna, zwarta, opada powoli, do końca zostaje na piwie, osadza się na szkle małymi krzaczkami [4]
    Zapach: słaby, chmielowo-słodkawy (kukurydziany) [3]
    Smak: dość pełne, zbyt wodniste momentami, w smaku dominuje lekka chmielowa goryczka, niezbyt ciekawy słodkawy posmak podobny do gotowanej kukurydzy, w tle lekkie metaliczne posmaki [3.5]
    Wysycenie: trochę za duże [4]
    Opakowanie: dość ciekawa etykieta, wyróżnia się na półce [3.5]
    Uwagi: W miarę przyzwoite piwo do obiadu czy na grilla, w smaku nie urywa, nie wykrzywia ale też perfekcyjne nie jest, zwykły poprawny pils, który można by było ulepszyć

    Moja ocena: [3.475]
    Attached Files
    Last edited by becik; 13-05-2014, 20:40.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemniejsze złoto, klarowne. [4.5]
      Piana: Niezbyt intensywna i trwała, ale zadowalająco osiada na szkle. [3]
      Zapach: Słód, lekka cytryna, lekka szmata przechodząca w seler, średnio-lekki pokrzywowy chmiel. Ujdzie. [2.5]
      Smak: Lekko warzywna pełnia słodowa wykończona lekką orzechową goryczką. Nie jest wodniste i całkiem pijalne (o ile akceptujesz typowe witnickie posmaki). Smak pasuje do etykiety, przypomina trochę stare lagery. [3]
      Wysycenie: Średnio-niskie, w porządku. [4]
      Opakowanie: Lubie oldskulowe etykiety, ale wielki minus za kompletny brak informacji. [3]
      Uwagi: 10.09.14

      Moja ocena: [2.95]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladozłoty, jak dla mnie i parametrów, zdecydowanie za blady. [3]
        Piana: Biała, drobna, wysoka, lecz na chwilę jeno... [3.5]
        Zapach: Słodowo-owocowy, w kierunku hellesa (ale droga daleka), może być... [3]
        Smak: Słód z jakimś płaskim posmaczkiem, obecne są nuty owocowe. [3.5]
        Wysycenie: Bąbelki maszerują karnie czwórkami do nieba - wysokie, znaczy... [4]
        Opakowanie: Goły czarny kapsel, pseudorycina od czapy jednej z łódzkich fabryk włókienniczych, brak producenta, sensu ogólnie nie stwierdziłem. [3]
        Uwagi: Wypijalne (ale po co?) piwo, podpinające się pod "łódzkość".
        Jako urodzony Lodzermensch jestem przeciw.

        Moja ocena: [3.3]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎