Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Łódź, Doppelbock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bierhalle Łódź, Doppelbock

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocnoherbaciany, ewent. ciemnobursztynowy, minimalnie zmętniony. [4.5]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, bardzo wysoka, ale niezbyt trwała, niestety... Chociaż, przy tej mocy to i tak jest OK wery macz . [4.5]
    Zapach: Słód palony, lekki karmel, ogólnie (zaskakująco) mało intensywny... No i niezbyt rozbudowany. [3]
    Smak: Czuć drapiący w gardle alkohol, poza tym słód i karmel, ale jest także, równoważąca to, silna orzechowa nuta wytrawna.
    Trochę kwadratura koła, bo piwo ma ważność do 12.04.2014, a przydałoby mu się poleżeć jeszcze trochę... Byłoby idealne... [4.5]
    Wysycenie: Niby niewysokie, ale jednak trochę szczypie. Chyba jednak w górnej granicy akceptacji dla stylu. Ale, gdyby poleżało... [4]
    Opakowanie: Wzięte na wynos, a więc w bączku z gołym kapslem i etykietą, której epoka chyba minęła - tu przydałoby się ciut doinwestować. Poza tym, piwo zapakowane w bardzo estetyczno-ekologiczny 6-paki i takąż torebkę, pakowała bardzo miła pani Kasia . Za to wszystko plusy. [4.5]
    Uwagi: Powtórzę, piwo bardzo smaczne, acz jednak trochę nieułożone, mam jeszcze ostatnią buteleczkę, może ją trochę "przeciągnę"... Ryzyk-fizyk.
    Tak czy siak bardzo się cieszę, bo dubeltowych kozłów u nas, jak na lekarstwo, albo i mniej...

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • zawel85
      Member
      • 08-2013
      • 79

      #3
      Pancernik śmiało trzymaj. Data u nas jest maksymalnie 2 tygodniowa (takie standardy), ale trzymane w chłodzie może poleżeć. Butelka z datą, którą podałeś było lane w ok 80 dniu leżakowania.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zawel85 Wyświetlenie odpowiedzi
        Pancernik śmiało trzymaj. Data u nas jest maksymalnie 2 tygodniowa (takie standardy), ale trzymane w chłodzie może poleżeć. Butelka z datą, którą podałeś było lane w ok 80 dniu leżakowania.
        Dzięki za info, może ja wytrzymam i piwo wytrzymam i ono wytrzyma...

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Pite dzisiaj z tegorocznej warki - bardzo dobre, treściwe, typowe koźlakowe akcenty, karmel, delikatna paloność.. A, że pon.-czwartek jest o 50% taniej (15.00-17.00) to i cena nie rujnuje (5,5 za 0,4).
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Ocena z ARTomatu

            poyłka
            Last edited by Seta; 10-05-2014, 00:05.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • zawel85
              Member
              • 08-2013
              • 79

              #7
              No bardzo rozbudowana ocena. Brawo!

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9731

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzięki za info, może ja wytrzymam i piwo wytrzymam i ono wytrzyma...
                Ja wytrzymałem.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎