Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Białoruś, Mińsk, Kalwaryjska 1, People's (browar Taler)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Białoruś, Mińsk, Kalwaryjska 1, People's (browar Taler)

    Knajpa, która zaczęła serwować także własne piwo Taler. Łatwo znaleźć - niedaleko stacji metra Fruzenskaja. WWW Czynna jak większość knajpek od 12 godziny. Wystrój typowej piwiarni. Palenie dozwolone w całej strefie lokalu. W sobotę tłum niemożliwy, a dodatkowo koncerty lokalnych grajków na żywo. Opłatę za grajków dopisują ci do rachunku nie informując przy wejściu, że takowe się odbywają (no dobra na tablicy przy wejściu było napisane).
    4 rodzaje piwa: pszeniczne, jasne, ciemne i półciemne ale. Tego ostatniego nie polecam, bo piłem i męczyłem się z nim. Ciemne dobre. Z tego co mówili pozostali uczestnicy wyprawy jasne i pszeniczne przyzwoite. Cena 24000 rubli za półlitrowe.
    Kuchnia białoruska, ale w menu dość powszechne wśród młodych burgery.
    Niestety obsługa nie chciała wpuścić na zaplecze, gdzie jest browar. Obok knajpy jest punkt, gdzie można zakupić ichniejsze piwa.
    Attached Files
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Tutaj zdjęcie z 2014 roku wnętrza browaru wykonane przez znanego ukraińskiego kolekcjonera.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      W zeszłym roku miał miejsce wielki wysyp nowych piw. Zainteresowanych odsyłam do swojego wątku lub na pivo.by, bo też nie o wszystkim pisałem. Szał jest nadal i na pewno tam wrócę. Ceny za piwa, mimo że nowofalowe, kraftowe nie przekraczają 4 nb rubli. W zeszłym roku spokojnie dało się kupić za 3 nb ruble 0,5 litra kraftowego piwa. Burgery smaczne.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Ceny nieznacznie wzrosły, ale są to zupełnie inne, nowe, nowofalowe piwa. Wczoraj z tychże była tylko Buzova IPA, ale tu nam policzono za program artystyczny 4 ruble od głowy, czyli równowartość 1 piwa. Od biedy ujdzie.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎