Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stara Zajezdnia, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stara Zajezdnia, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Marchi
    Senior
    • 12-2006
    • 130

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jak dla mnie zbyt przejrzyste. [3]
    Piana: Najlepszy aspekt piwa. Piana nie znika w trakcie degustacji, potrafi nawet oblepić szkło. [4]
    Zapach: Bardzo słabo wyczuwalny goździk [2.5]
    Smak: Nie dopite. Niemal połowa szklanki pozostawiona na stole w Starej Zajezdni. Piwo całkowicie płytkie, pozbawione głębi, kwaśne, a do tego... [1]
    Wysycenie: ...koszmarnie mocno wysycone. "Bekanie" pewne, mnie jeszcze zafundowało zgagę. [1]
    Opakowanie: Lane w lokalu. [5]
    Uwagi: Stara Zajezdnia to lokal z potencjałem, ale błędem jest, że mają tylko swoje piwa, których ewidentnie ważyć na poziomie nie potrafią. Do tego w sobotę przed północą, zostało im tylko Pszeniczne i Ciemne. Słabo. Najgorsza pszenica jaką piłem.

    Moja ocena: [2.125]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno żółty albo matowo słomkowy. Piwo mętne ale jak na pszenicę to trochę za mało. [3]
      Piana: Bielutka, gęsta ale najwyżej na 2 cm. Opadła szybko do dość solidnego kożucha, na ściankach lepi jednolitą plamę. [3.5]
      Zapach: Dość przyjemny, wyraźny, mocno owocowy (brzoskwinia, limonka, banan), ale jest też nuta apteczna. [4]
      Smak: Tu również głównie kwaskowa owocowość w postaci limonki, mało dojrzałych mirabelek, brzoskwiń z odrobiną goździka, jest też ciut rozgryzionej tabletki witaminy C. Wytrawna, choć może nie rasowa pszenica, nie jest zbyt treściwa ale da się wypić i na pewno dobrze orzeźwi. [3.5]
      Wysycenie: Na pewno poniżej średniej przyjętej dla tego stylu ale mi odpowiada. [3.5]
      Opakowanie: Półlitrowa szklanka do pszenicy z cechą 0,4 l (piwa było trochę więcej:P), ale bez logo, nie ma też podkładek. Jak na minibrowar to za mało. [2]
      Uwagi: Próbowane 21.02.2015 w browarze, cena 7 zł/0,4 l.

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Tak wygląda:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎