Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzień dobry!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kowdi
    Member
    • 04-2014
    • 41

    Dzień dobry!

    Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór wszystkim
    W końcu przyszła i na mnie pora, żeby własne piwo w domu robić, przed chwilą odstawiłem fermentor na miejsce docelowe i czekam niecierpliwie, aż coś się zacznie dziać, jak pewnie każdy na samym początku
    Długo zbierałem się na zakup sprzętu, czytałem fora, artykuły w internecie, ale w końcu zdecydowałem się i zakupiłem sprzęt i dwa brewkity na początek. Wcześniej nigdy nawet nie próbowałem piwa "domowego", czasami tylko coś z browaru Kormoran, więc nie mam pojęcia jak ma smakować to, co przed chwilą próbowałem zrobić

    Jestem studentem VI semestru kierunku Elektrotechnika, blok specjalności Automatyka i Metrologia Elektryczna i planuję projekt inżynierski zrobić w zakresie łączącym ze sobą piwowarstwo domowe i automatykę, ale w razie ewentualnego ruszenia projektu na pewno dam znać w odpowiednim do tego dziale. Póki co pomysły mam, ale muszę jeszcze przetestować kilka rozwiązań
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Wielu udanych warek wobec tego życzę

    A jeśli chodzi o automatykę w piwowarstwie:



    Comment

    • dominik_walkowiak
      Senior
      • 10-2013
      • 335

      #3
      Hej kowdi, skąd jesteś?? Temat pracy może być fajny, prawdopodobnie zainteresuje wątek piwa profesorów którzy zasiądą w komisji egzaminacyjnej ;P

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎