Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Koźlak Pszeniczny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lubrow, Koźlak Pszeniczny

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Intensywnie pomarańczowy przechodzący w brąz, całkowicie mętne. [4.5]
    Piana: Nierównomierna, pofalowana, drobne bąbelki poprzetykane większymi. Opadła samoistnie po kilku minutach do kożucha z wyspami. Plamy na szkle nieliczne. [3]
    Zapach: Wyraźny, słodowo drożdżowy z nutą bananową, przyjemny. [4.5]
    Smak: Dość bogaty i złożony, słodowy z goździkami i korzennymi nutami. Jest też trochę banana, toffi i karmelu oraz drożdżowość i owocowość.
    Ciekawe piwo. [4.5]
    Wysycenie: Jak dla mnie za wysokie, gaz trochę szczypie w język, powoduje bekanie niwelując doznania smakowe. Pełnia smaku pojawia się gdy piwo się trochę odgazuje. [2.5]
    Opakowanie: Ładna, smukła szklanka firmowa do pszenicy, podkładka. [5]
    Uwagi: Pite 3.05.14 na miejscu w browarze za 11.50.

    Moja ocena: [4.275]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      A tak wygląda:
      Attached Files

      Comment

      • meszek0009
        Senior
        • 04-2014
        • 247

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny brąz, zupełnie zmętnione. [5]
        Piana: Piękna, gęsta, drobna czapa kremowej piany, długo sie utrzymuje. [5]
        Zapach: Bardzo pszenicznie, głównie banany z gumą do żucia, plus lekki goździk. Z koźlakowych nutek baaaardzo odległa słodowa tostowość, dochodzi w miarę ogrzewania, ale zdecydowanie za słaba. [3.5]
        Smak: W smaku wyraźny goździk, przyjemny taki korzenno - przyprawowy smak, złożony. Lekko goryczkowe i lekko kwaskowe. W miarę picia wychodzą lekko ziemiste smaki. Znowu brakuje mi koźlakowych melanoidyn,ale jest dosyć ciekawie. [4]
        Wysycenie: Dla mnie również trochę za wysokie, ale nie odbiega od stylu, więc nie będę się czepiał. [4]
        Opakowanie: Etykieta nie porywa, raczej biedna, ale taki minimalizm czasem też jest dobry. Plus za firmowy kapsel. [5]
        Uwagi: Za mało koźlaka. Ciekawa ta pszeniczność, złożona, ale za bardzo dominuje. Niemniej myślę, że sięgnę po kolejne piwa z tego minibrowaru, bo w zaprzyjaźnionym sklepie pojawiło się parę różnych butelek. Chociaż cena jednak trochę odstrasza...

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        • marecki12
          Senior
          • 12-2005
          • 156

          #5
          Wersja butelkowa
          Attached Files
          http://marecki12.web-album.org/

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎