Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Budweiser B:Original z Lidla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • calvus
    Junior
    • 05-2005
    • 18

    Budweiser B:Original z Lidla

    W Lidlu pojawiła się promocja Budweisera w cenie 2.49zł. Oczywiście zakupiłem testowo kilka i okazuje się, że to zupełnie inne piwo niż dotychczasowy Bud jaki był dostępny w Lidlu i innych sklepach. Po dokładniejszym przyjrzeniu się puszce dostrzegłem napis Budweiser B:Original. Dodam tylko, że piwo jest znakomite w smaku, a na stronie czeskiej Budweisera właśnie taka wersja występuje jako jedyna. Co na to znawcy tematu?
  • apaczu
    Senior
    • 10-2013
    • 168

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika calvus Wyświetlenie odpowiedzi
    W Lidlu pojawiła się promocja Budweisera w cenie 2.49zł. Oczywiście zakupiłem testowo kilka i okazuje się, że to zupełnie inne piwo niż dotychczasowy Bud jaki był dostępny w Lidlu i innych sklepach. Po dokładniejszym przyjrzeniu się puszce dostrzegłem napis Budweiser B:Original. Dodam tylko, że piwo jest znakomite w smaku, a na stronie czeskiej Budweisera właśnie taka wersja występuje jako jedyna. Co na to znawcy tematu?
    Rozumiem, że cały czas mowa o czeskim wyrobie. To jest to samo piwo, tylko ostatnio zmianie uległa strona wizualna opakowań produktów browaru. Krótką notkę na ten temat można przeczytać na Budvar.cz w dziale Historia.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Kilka tygodni temu Budweiser odświeżył etykiety i przemianował swoje wyroby na taką właśnie formę B: ..... Wszystko po to, bo ze starymi etykietami i nazwami młodzi ludzie nie chcieli go pić Znawcy tematu takie rzeczy wiedzą.
      Last edited by Pendragon; 07-05-2014, 13:36.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Mamy więc:
        - B: Original (12)
        - B: Classic (10)
        - B: Dark
        - B: Strong
        - B: Free
        - B: Special (krouzkowana 12, tylko w beczkach)
        - i... nie wiadomo czemu bez zmiany nazwy - Cvikl (krouzkovana 10, tylko w beczkach)
        Last edited by Pendragon; 07-05-2014, 13:43.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • calvus
          Junior
          • 05-2005
          • 18

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Mamy więc:
          - B: Original (12)
          - B: Classic (10)
          - B: Dark
          - B: Strong
          - B: Free
          - B: Special (krouzkowana 12, tylko w beczkach)
          - i... nie wiadomo czemu bez zmiany nazwy - Cvikl (krouzkovana 10, tylko w beczkach)
          No i właśnie tylko o to chodziło. Dziękuję za konkretne wyjaśnienie sprawy bez leczenia własnych kompleksów.

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #6
            a dla ciekawostki, to u nas kosztuje 2,49 a w Czechach 22kć , czyli ok. 3,40 zł
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              W Czechach też są promocje. Poza promocjami to piwo kosztuje coś koło 5 zł

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • kurgan
                Gość
                • 04-2004
                • 315

                #8
                Bryginal tylko z biedronki, pierwsze pycha, drugie trochę trudno dopić, ale to i tak wzorowy lager

                Comment

                • ARTHUR
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2338

                  #9
                  Piwa z Czech na Andrzejki w Lidlu.
                  Oferta ważna od 24.11. do wyczerpania zapasów.

                  Comment

                  • Kanimal
                    Junior
                    • 02-2015
                    • 8

                    #10
                    Witam,
                    aktualnie w Lidlu można nabyć puszkowanego Budweisera po 2.29 PLN. Nie wiem jak długo trwa promocja ale zapasy bardzo szybko schodzą

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      #11
                      Warto ten wątek przenieść chyba pod promocje cenowe bo zaraz będziemy mieli dwa podobne.
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Słabo ogarniam ten temat, bo nie łowię piw na ceny. Jeśli ktoś ma jakiś sensowny pomysł jak zarządzać tym wątkiem będę wdzięczny za pomoc.

                        Comment

                        • Seruos
                          Junior
                          • 11-2015
                          • 11

                          #13
                          To mój pierwszy post. Przepraszam za odświeżenie tematu, ale trafiłem tu z google po wpisaniu "budweiser opinie". Kupiłem dzisiaj rano dwa Budweisery B:Original w Lidlu za bodajże 2,49 (butelka 0,5l).

                          Nie jestem smakoszem piwa, chociaż różnych piw, również z browarów rzemieślniczych próbuję i lubię wypić coś nowego. Znudziły mi się Żywce, Tyskie, Warki i tak dalej, więc stwierdziłem, że kupie tego Budweisera i zobaczę co to warte. Okazuje się, że piwo jest rewelacyjne, naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyło. Sprzedawane jest w zielonych butelkach tak jak Carlsberg czy Heineken, ale to chyba trochę inny gatunek piwa(?). Może jakiś ekspert się wypowie czy ta zielona butelka to tylko merchandising, czy może ma to jakieś praktyczne zastosowania w stosunku do zawartości butelki?

                          Jeżeli ktoś nie pił Budweisera, to warto spróbować, szczególnie za takie pieniądze.
                          http://www.imienin.pl

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            Zielone butelki zarezerwowane sa dla marek premium
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • Seruos
                              Junior
                              • 11-2015
                              • 11

                              #15
                              Kiedyś na swoim kanale na youtube Tomasz Kopyra wspominał, że zielone butelki przepuszczają więcej promieni ultrafioletowych od butelek brązowych, stąd moje pytanie czy to jakiś specjalny zabieg, który wpływa na walory smakowe trunku. Teraz sobie odszukałem ten filmik i nie chodzi o smak, tylko o zapach. Podobno piwo w zielonych butelkach specyficznie pachnie gdy sobie trochę postoi.

                              O co chodzi z tymi markami premium? Że są droższe? Bo piw w zielonych butelkach jest całkiem sporo. Poza wspomnianym Heinekenem czy Carslbergiem, które są wyraźnie droższe jest też Lech (który też jest droższy), ale są też Namysłów Pils, Perła Export, Perła Pils czy Łomża Export, które chyba są w normalnej cenie?
                              http://www.imienin.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎