Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Stalowa 37, Szynk Praski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Stalowa 37, Szynk Praski

    Fajna klimatyczna baro-restauracja z warsiasko/praskim jedzeniem, wystrój też w części nawiązujący do dawnych lat.
    Lokal jest często oblegany, w weekend bez rezerwacji ciężko znaleźć miejsce.
    Jak się reklamują, mają ok 70 różnych piw, niestety tylko butelkowe, z beczki był tylko lany Radler 0/0
    Jednak jak mnie zapewniała obłsuga beczkowe piwa są rotacyjne, można trafić na polskie (głównie średnie browary jak Amber, Racibórz) czy czeskie. Widziałem butelkowe Kocoury

    Lista piw w Jadłospisie na stronie
    i sama strona
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • StefanP
    Member
    • 02-2012
    • 71

    #2
    Drogie jakieś...

    Comment

    • barsliw
      Senior
      • 08-2013
      • 289

      #3
      Sumecek za 18zł? Z choinki się urwali? Poza tym co to jest cydr jabłkowy o smaku morelowym?

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Obecne beczkowe czeskie (nie pamiętam już jakie), butelkowy przegląd Peruna, bez zmian pyzy ze słoika rewelacyjne, kuchnia ma poszerzone menu, jedzenie naprawdę rewelacyjne. Uwagę zwrócił napis na tablicy
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Sim666
          Senior
          • 01-2015
          • 153

          #5
          Swego czasu byłem stałym klientem, bo mieszkam przy Stalowej, ale teraz już się na tanie lancze nie łapię ;D za każdym razem im suszyłem głowy o poszerzenie oferty piwnej, zaczynali od nieśmiałego wprowadzenia Wąsosza... ;P

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎