Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Ryży Dżon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica (BOSS), Ryży Dżon

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: pomarańczowo-bursztynowy, mętny (niefiltrowane) [4]
    Piana: średnia, brudnobiała, drobna, trwała, oblepia szkło [4.5]
    Zapach: dość ostry zapach amerykańskich chmieli (żywica, łodygi, troszkę owoców tropikalnych), w tle lekki karmel, owocowość (śliwka) [3.5]
    Smak: dominuje mocna goryczka, bardzo pozostająca, ściągająca w ustach, gryząca; estry owocowe, lekka słodowość [2]
    Wysycenie: duże, odpowiednie [4.5]
    Opakowanie: butelka bezzwrotna (piknik), kapsel złoty, goły, czerwonawa, owalna etykieta z brodatym facetem w kapeluszu z piórkiem; w składzie brak drożdży, brak ekstraktu, wymieniono rodzaje słodu; brak producenta (wyprodukowano dla Smaki Podhala, Zakopane) [2]
    Uwagi: Do 26.07.2014. Ewidentny klon Lubuskiego IPA (nawet termin trwałości ten sam). Różnice jedynie w zapachu (trochę gorszym) i opakowaniu. Może nie jest całkiem jednostronne (wyraźna estrowa owocowość) ale goryczka totalnie dominuje i pozostaje na bardzo długo. Dla mnie przechmielone.

    Moja ocena: [3]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎