Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Konsul Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Sulimar, Konsul Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • szalina
    Member
    • 01-2010
    • 42

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasne złoto, klarowny [4.5]
    Piana: wysoka, sredniopęcherzykowa, długa, fajny lacing [4.5]
    Zapach: słodkawy, nijaki [1]
    Smak: na początku atak glukozy ale potem goryczkowy finisz, jak na piwo ze średniego browaru to goryczka średnia do wysokiej, niezbalansowane, ale w miarę smaczne, bez wiekszych wad, dośc pijalne [3.5]
    Wysycenie: ok, jak na styl, dla mnie lekko przegazowane [4]
    Opakowanie: dośc stylowa eta udająca krafty, szkoda, że zieolona butelka [3.5]
    Uwagi: jeżeli poziom tego piwa by się lekko podniósł to mamy wreszcie legendarnego pilsa za 3 złote

    Moja ocena: [2.8]

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      #3
      Zbyt wiele dobrego nie powiem tej serii piw z piotrkowskiego Sulimaru.

      Mamy do czynienia tutaj z pilsem o ekstrakcie 11,5% wag, oraz alkoholem na poziomie 5%

      Niesmaczne, słodko-gorzko-wodniste. Polski Chmiel z Sulimaru jeszcze dało się wypić (znowu myślałem, że to będzie to samo piwo), różnice są jednak znaczące.

      Szkoda czasu na Konsula.
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty i przejrzysty z bardzo maleńkimi drobinkami. [3.5]
        Piana: Ładna i trwała. Po pierwszej wlewce piana była wysoka,średnioziarnista,ładnie znaczyła ścianki szklanki. Po drugim nalaniu piana była średnio i drobnopęcherzykowa z widocznym krążkowaniem. Pozostała do końca w zadowalającej ilości. [4.5]
        Zapach: Słodowy i chmielowy z lekką owocową nutą. [3]
        Smak: Chmielowy,słodowy...w smaku można wychwycić lekki karton oraz minimalną metaliczność. Dominuje chmielowa goryczka i gorzkawość,która pozostaje w ustach na dłużej. [3.5]
        Wysycenie: Duże. Bąbelki uciekają żwawo ku górze z siedmiu źródełek,gaz pozostaje do końca picia. [4.5]
        Opakowanie: Zielona butelka,etykiety są niezłe,jest podany ekstrakt,skład mógłby być dokładniejszy...wiadomo,że smak i zapach zawdzięcza polskim chmielom. Kapsel bez nadruku,czarny...jak pleban w habicie. [3]
        Uwagi: Warka do 20.02.2015,wypite 13.11'14. Piwo z wyraźną goryczką,bardzo ładną pianką,znaczną zawartością gazu i bez posmaku i zapachu typowego dla piw w zielonych butelkach. Polski Chmiel smakował mi bardziej... Konsula kupiłem w Carrefourze za 1.99zł.

        Moja ocena: [3.45]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎