Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Karmi Tiramisu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Okocim, Karmi Tiramisu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarny, nawet pod światło nic nie przebłyskiwało [5]
    Piana: Piana w Okocimiu? Tu jest rewelacyjna, beżowa, zwarta, mocna, bardzo gęsta, można ją jeść łyżeczką. Osadza się na szkle, z czasem opada coraz szybciej [4.5]
    Zapach: Nie wiem czy mi się podoba zapach karmelu pomieszanego z ciastkiem, początkowo myślałem, ze będzie mnie odrzucał, fakt był taki, zapach jest bardzo delikatny i całkiem niezły [3.5]
    Smak: w miarę pełne i treściwe, smak łagodny, typowy smak Karmi czyli karmelowa słodkawość wymieszana z lekkim kawowo-kremowym posmakiem tiramisu, wydawało mi się, że będzie to ulepek nie do picia, posmak ciastka w piwie okazał się być bardzo delikatny, był tłem do napoju słodowego [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: zgrabna butelka, fajna etykieta, firmowy kapsel, ocena obniżona przez jasne szkło, którego nie toleruję [3]
    Uwagi: produkt jako produkt mile mnie zaskoczył, natomiast sam napój skierowany głównie do żeńskiej części, mi nie podchodzi

    Moja ocena: [3.925]
    Attached Files
    Last edited by becik; 21-09-2014, 10:22.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎