Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Kołobrzeskie Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Kołobrzeskie Ciemne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: brązowo-rubinowy [4]
    Piana: beżowa, drobna, czapowata, osadza się na szkle niewielkimi plamkami, opada powoli, do kńca zostaje dziurawa pianka na piwie [3.5]
    Zapach: lekki, kawowo-owocowo-słodowy [3.5]
    Smak: w miarę pełne i treściwe, lekka dość cierpka owocowo-pestkowa goryczka z odrobiną posmaku kawy, w oddali minimalnie wyczuwalne chmielowy akcenty oraz podkład słodowy, całość niezła [3.5]
    Wysycenie: odrobinkę za duże [4.5]
    Opakowanie: etykieta mi sie podoba, sreberko na szyjce, jest ok [4]
    Uwagi: Połczyn jak widzę zaczyna poprawiać swoja jakość, tak samo niezłe jak seria dla Tyńca, pewnie o klon ale przyjemny

    Moja ocena: [3.6]
    Attached Files
    Last edited by becik; 04-07-2014, 19:40.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobrunatny/czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
      Piana: Jak na coli, błyskawicznie opada, zostają niewielkie strzępki. [2.5]
      Zapach: Słodowy, jak bezalkoholowy malz z Aldiego. [2.5]
      Smak: Słodowy, słodkawy, cukrowy, bardzo niska, trawiasta goryczka na koniec. Wodniste i słodkie. [3]
      Wysycenie: Średnie/niskie. [4]
      Opakowanie: Nic specjalnego, ale dla turysty w sam raz. Z tą złotą folią wygląda na produkt luksusowy [4]
      Uwagi: Nic ciekawego, blisko mu do bezalkoholowych napojów słodowych, szczególnie w zapachu. Słodkie, raczej wodniste, smaku mało, wad brak. Warka do 10.08.2016. W pojedynku kołobrzeskich ciemnych wygrywa Colberg.

      Moja ocena: [2.95]

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kenny Wyświetlenie odpowiedzi
        W pojedynku kołobrzeskich ciemnych wygrywa Colberg.

        Moja ocena: [2.95]
        Z jaką przewagą?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎