Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwów, Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lwów, Miodowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłocisty, lekkie zamętnienie [4]
    Piana: biała, drobna, utrzymuje się dość długi czas, opada bardzo powoli [3]
    Zapach: słabo wyczuwalny, miodowo-słodowy [3.5]
    Smak: w miarę pełne, choć treściwości mu brakuje, w smaku lekka chmielowa gorycz, delikatny posmak miodowy, czuć, że naturalny, stawiam na gryczany, jest bardzo delikatny wręcz subtelny, w tle minimalna chmielowość oraz delikatne słodowe akcenty [3.5]
    Wysycenie: trochę za duże [4]
    Opakowanie: kupione na wynos w butelce, etykiet na Miodowe nie mieli więc butelka gładka, firmowy kapsel browaru z którego złazi farba [2.5]
    Uwagi: Przeciętne miodowe piwo, wypić sie da ale bez żadnych specjalnych zachwytów, na rynku jest więcej innych smacznych piw miodowych

    Moja ocena: [3.45]
    Attached Files
    Last edited by becik; 05-07-2014, 16:18.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty zmętniony, jak na piwo "miodowe" może być. [4]
      Piana: Biała, dość drobna, chwilowo wysoka, ale... właśnie - chwilowo. Po chwili nie ma jej wcale. [2]
      Zapach: Całkiem nie miodowy. Wyczuwam w zasadzie głównie cytrusy i... jakiś dziwny powiew, mnie się kojarzy z lekko przypaloną, a w zasadzie skarmelizowaną... cebulą (!!!). [3]
      Smak: Słodkawy z lekkim posmakiem miodu. Pewnym plusem jest w zasadzie utrzymana w ryzach słodycz. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Brązowa eta w stylu browaru, litery - w tym duże "S" - tym razem białe, herb Lwowa. Biały goły kapsel, tutaj akurat pasuje do tych liter. Minus za to, co w "uwagach". [3]
      Uwagi: Piwo oetykietowane jako "Specjalne", okazało się niezbyt specjalnym piwem miodowym, takim co najwyżej średniakiem. W związku z tym, że pewnie "specjalność" ma się zmieniać, na etykiecie nie ma ŻADNYCH informacji o piwie...

      Moja ocena: [3.2]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎