Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Towarowa 35, Outlet Piwny [zmiana na: Źródło (...)]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2294

    Warszawa, Towarowa 35, Outlet Piwny [zmiana na: Źródło (...)]

    Na witrynie informacja o otwarciu w środę 16 lipca od godziny 10:00.
    Wczoraj widziałem, że towar był uzupełniany na półkach.
    Sklep położony u zbiegu ulic Towarowa, Okopowa, Chłodna, Wolska.

    Admin: Sklep zmienił się w:

    ul. Towarowa 35, Źródło Niebanalnych Piw i Alkoholi i tam jest aktualizowany.
    Last edited by ART; 18-11-2015, 19:27.
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Na witrynie informacja o otwarciu w środę 16 lipca od godziny 10:00.
    Wczoraj widziałem, że towar był uzupełniany na półkach.
    Sklep położony u zbiegu ulic Towarowa, Okopowa, Chłodna, Wolska.
    To jest w tym nowym brązowym wieżowcu? W końcu jakiś specjalistyczny sklep na trasie praca - dom .

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2294

      #3
      Tak, w tym nowym. Wcześniej w tym lokalu też był sklep z alkoholami, nawet miał pewien wybór piw z małych browarów, tyle że w większości w zaporowych cenach.
      Zobaczymy jak sobie Outlet poradzi.

      Comment

      • m-ajkel
        Member
        • 06-2007
        • 32

        #4
        Szału na razie nie ma.Jest trochę Czechów( Skalak, Bernard...), Pinty, koncerny...dalej nie pamietam. Drogo, raczej drogo ( nie napiszę, że ceny zaporowe bo znów zostanę zjedzony)

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika m-ajkel Wyświetlenie odpowiedzi
          Szału na razie nie ma.Jest trochę Czechów( Skalak, Bernard...), Pinty, koncerny...dalej nie pamietam. Drogo, raczej drogo ( nie napiszę, że ceny zaporowe bo znów zostanę zjedzony)
          Zaporowe może nie ale "delikatesowe" albo "beerstorowe" na pewno. Skalaki powyżej 4 pln, Schneider Weisse (z tych lżejszych) prawie 9 pln, Jankes 6,25, Kormoran IPA 8,50, Dr Brew i Pinta powyżej 8. Na plus z zagranicy sporo przedstawicieli Rogue, Brew Dog, O'Hara's. Niestety O'Hara's zaczyna się od 16 pln.
          Cztery nalewaki - Staropramen niefiltrowany, Litovel ciemny, Zlaty Bazant, Cydr czyli tez nie ma szału.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            To co to za outlet z takimi cenami ? Jakiś cwaniak wprowadza ludzi w błąd tą nazwą.

            Comment

            • Grover
              Junior
              • 05-2014
              • 11

              #7
              Outlet to w ogóle dziwna nazwa dla sklepu z piwami. No bo jak to: mamy liczyć na końcówki kolekcji Przy nazwie zabrakło fantazji.
              Jak dla mnie fajna lokalizacja, na trasie dom-praca.
              A co do asortymentu. Wybór wypas jak na sklep z alkoholami, cokolwiek średni jak na sklep piwny. No ale Pinty i AleBrowary są. Litwa i Czechy mnie nie interesują. Widać też Mikkelera i BrewDoga.
              Pani zdradziła mi, że sklep ma spore ambicje. Po pierwsze będą się starać o koncesję na wyszynk, wtedy przed sklepem pojawiłyby się nawet stoliki z parasolkami. Ale raczej dopiero w kolejnym sezonie. (...)
              Ceny - norma. Jak zwykle mogą twierdzić, że konkurują dużym asortymentem a nie cenami. Generalnie dla mnie dobra wiadomość i mam nadzieje, że sklep nie padnie.
              Last edited by ART; 21-07-2014, 08:04. Powód: na prośbę autora/sklepu

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #8
                Wczoraj byłem i zdaje się że ceny trochę poszły w dół, przynajmniej na Kormoranach spuścili po kilkadziesiąt groszy

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2294

                  #9
                  A gdzie tam, na razie wciąż delikatesowo a nie outletowo pod kątem cen, ale z tego co słyszałem to może się niedługo zmienić.
                  Jest szansa na wybrane promocje i wyprzedaże końcowek terminów (tak jak funkcjonuje to np. w Outlecie w Ząbkach).
                  Pożyjemy zobaczymy.

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    A gdzie tam, na razie wciąż delikatesowo a nie outletowo pod kątem cen, ale z tego co słyszałem to może się niedługo zmienić.
                    Jest szansa na wybrane promocje i wyprzedaże końcowek terminów (tak jak funkcjonuje to np. w Outlecie w Ząbkach).
                    Pożyjemy zobaczymy.
                    Napisałem tylko że trochę spuścili z tonu - np Kormoran AIPA z 8,50 na 8,10, Warmijskie rewolucje z ponad 5 pln na 4,50. A "delikatesowo" faktycznie nadal.

                    Comment

                    • gwzd
                      Senior
                      • 01-2012
                      • 622

                      #11
                      W omawianych "delikatesach" kupiłem dziś Happy Cracka (9,5), Polkę Pils (4,5), Hadesa (13,5), Pierwszą Warkę Zarzecza (6,5) i Kinky Ale (8,9). Ceny chyba dość wysokie, ale nie znam się zbytnio, ponieważ rzadko kupuję piwa butelkowe w sklepach i nie mam porównania.

                      Ogólnie sklep sprawia wrażenie przyjemnego, jest dużo miejsca, sporo piw stoi w lodówce. Dziwią mnie trochę godziny otwarcia. Sklep z samym alko i napojami, a czynny od 7 rano?

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #12
                        Jak nigdy nie miałeś "porannej suszki" na kacu już o siódmej Gwzd to nie zrozumiesz
                        Takie sklepy powinny być czynne całodobowo bo człowiek odczuwa pragnienie całą dobę. tyle że różni o róznych godzinach. Dla własciela chyba też lepiej zarabiać mniej lub więcej ale przez całą dobę niż przez powiedzmy 8-12 godzin.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          #13
                          Wczoraj lane:
                          - Skalak (ok 8 pln/litr)
                          - Ciechanów Grand Prix (17 pln/litr)
                          - coś jeszcze
                          - cydr

                          Oferta butelkowa szeroka: AleBrowar, Pinta, Wrężel, Kormoran, Ciechanów, Ursa, Kingpin, Olimp, Solipiwko, Birbant, Szałpiw, Doctor Brew, Twigg, Chmielarium.

                          W niedziele czynne do 22, zatem w tygodniu pewnie jeszcze dłużej.
                          Last edited by grzeber; 10-11-2014, 14:15.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak nigdy nie miałeś "porannej suszki" na kacu już o siódmej Gwzd to nie zrozumiesz
                            Takie sklepy powinny być czynne całodobowo bo człowiek odczuwa pragnienie całą dobę. tyle że różni o róznych godzinach. Dla własciela chyba też lepiej zarabiać mniej lub więcej ale przez całą dobę niż przez powiedzmy 8-12 godzin.
                            Chyba nie wszyscy mają takie pragnienia jak ty . Powinny to swoją drogą, ale ważne jest czy w takich godzinach sklep jest się w stanie utrzymać, bez zatrudniania dodatkowego pracownika. A to nie zawsze jest możliwe...

                            Comment

                            • outletpiwnytowarowa35
                              Senior
                              • 11-2014
                              • 141

                              #15
                              Sanrajza

                              Witamy i serdecznie zapraszamy

                              Dzis rano przyjechala:
                              z browaru Pinta - SANRAJZA; JAK W DYM; STARE ALE JARE
                              z Wasosza - ALBERT
                              z browaru Kingpin - MUERTO
                              z Kormorana - SWIATECZNE

                              Ponad to na kranie mamy POLKE pils B-)

                              :-)
                              Last edited by outletpiwnytowarowa35; 20-11-2014, 20:43.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎