Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakiego browaru jest to szyld?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zibiolot
    Senior
    • 12-2003
    • 195

    Jakiego browaru jest to szyld?

    Kojarzy ktoś co było w zamazanych miejscach?
    Attached Files
  • Kałusz
    Senior
    • 02-2002
    • 302

    #2
    Widziałem bardzo podobny szyld Scobla z Gliwic.
    sj

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Jeśli eta nie jest zamazana to pokaż jej wyraźne foto zbliżeniówkę i pewnie wyjaśni się od razu.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • seba_gliwice
        Senior
        • 10-2003
        • 374

        #4
        To jest na 100% szyld z gliwickiego Scobla. Pod czarnym, zamazanym polem był/jest stylizowany na wzór znaku fabrycznego napis "Scobel".

        Znana jest również druga wersja tego szyldu z dziewczynką. Oba reklamowały zdrowotne piwo słodowe - zalecane przez lekarzy - stąd wizerunek dzieci w reklamie ...

        Comment

        • zibiolot
          Senior
          • 12-2003
          • 195

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeśli eta nie jest zamazana to pokaż jej wyraźne foto zbliżeniówkę i pewnie wyjaśni się od razu.
          Dzięki wszystkim za pomoc. Szyld jest w drodze do mnie także na razie nie wrzucę dokładniejszej fotki.

          Comment

          • zibiolot
            Senior
            • 12-2003
            • 195

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zibiolot Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzięki wszystkim za pomoc. Szyld jest w drodze do mnie także na razie nie wrzucę dokładniejszej fotki.
            Za dużo na zdjęciu nie widać, ale jak się obraca szyld pod światło to można zobaczyć resztki wyrazów.
            Attached Files

            Comment

            • seba_gliwice
              Senior
              • 10-2003
              • 374

              #7
              No tak !!! ... Znana (przynajmniej dla mnie ) etykieta-wywieszka pomarańczowo-żółta, sygnująca scoblowskie "Caramel-Bier" (piwo słodowe) ... szkoda tylko, że taki stan.

              Prawdopodonie w czasach słusznie minionych postarano się o polityczną poprawnosć i skutecznie zatuszowano "znienawidzony" germański rodowód tego pięknego szyldu ... Wyszło jak widać - jak większosć tego typu pomysłów i zabiegów z tamtych czasów - bez sensu !!!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎