Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Dlaczego wsparłem Browar.Biz? 1. Za profesjonalizm strony - dużo informacji, przejrzystość strony, ciągłe aktualizacje, bardzo ciekawe forum; 2. Za pasję - warto wspierać takich ludzi i ich pomysły; 3. Za solidarność piwoszy - trzeba razem się wspierać i trzymać!
robert2
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 23-07-2014, 13:52
Fotka Użytkownika: Komar_Pafnucy
Komar_Pafnucy Komar_Pafnucy is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy al. Jana Pawła II 45A lok. 56, Hopsters Multitap [zamknięte]

20 nalewaków.
Po zdjęciach na fejsie wnioskuję, że otwarcie za kilka tygodni.

Multitap Crawl
Multitap Crawl na Facebook

"Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."
Odpowiedz cytując
Stare 23-07-2014, 14:51
Fotka Użytkownika: Livres
Livres Livres is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
20 nalewaków.
Po zdjęciach na fejsie wnioskuję, że otwarcie za kilka tygodni.
Po lokalizacji wnioskuję, że metraż nie będzie jego mocną stroną. A swoją drogą to ciekawe kto pierwszy osiągnie wskaźnik jednego kranu na jeden metr kwadratowy.

Livres edytował/a post 23-07-2014 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując
Stare 23-07-2014, 14:54
Fotka Użytkownika: olie
olie olie is offline
Senior

Standardowy

Poprzedni lokal w tej lokalizacji (Black Sheep) miał podobno "prawie 300 m2", więc nawet jak korzystają tylko z połowy (np. bez dolnego poziomu), to i tak powinno byc dobrze.
Odpowiedz cytując
Stare 04-08-2014, 22:39
abelincoln abelincoln is offline
Senior

Miejscowość: Kopenhaga
Standardowy

Ech, człowieka pokarało, że dzisiaj nie jest piwoszem, tylko nalewkę na myszach sączy...
Przeczytałem nazwę jako "Hipsters Multitap" i stwierdziłem instynktownie, że pewnie drogo i AIPA'owo będzie...

W każdym bądź razie - ciekawe się zapowiada to skrzyżowanie - tuż obok przeniesiony dawny złoty ryż (ale jeszcze bez dobrego piwa) plus nowy multitap. Chyba będzie interesująco :-)

abelincoln edytował/a post 04-08-2014 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując
Stare 19-08-2014, 07:42
legart legart is offline
Senior

Standardowy

Wczoraj przechodziłem przypadkiem obok - praca nad wykończeniem wre. Otwarcie przewidziane w przyszłym tygodniu. A tak w ogóle jest zainstalowane 20 kranów.
Odpowiedz cytując
Stare 26-08-2014, 18:44
Fotka Użytkownika: kosher
kosher kosher is offline
Senior

Miejscowość: wolna Wola
Standardowy

Wieść niesie, że startują jutro. Na otwarcie ma być czynnych 20 kranów.
Odpowiedz cytując
Stare 27-08-2014, 17:54
abelincoln abelincoln is offline
Senior

Miejscowość: Kopenhaga
Standardowy

Rzeczywiście dzisiaj otwarte - w fejsbukach można znaleźć listę dostępnych piw lanych.
Jak dla mnie na dole troszkę za głośna muzyka, za to drugie piętro (szczególnie jak nikogo innego tam nie ma) to całkiem interesujące miejsce do spędzenia czasu na rozmowie czy delektowaniu się piwem.

ps.
Albo coś było z moimi kubkami smakowymi, albo Kentauros z Olimpu ma wyraźną ochotę skwaśnieć w najbliższych dniach...
Odpowiedz cytując
Stare 27-08-2014, 21:53
Senior

Standardowy

Na dzisiejszym przedpremierowym otwarciu było obsadzone wszystkie 20 kranów. Na jednym cydr, na pozostałych zróżnicowane tak cenowo jak i smakowo piwa - jest w czym wybierać. Powierzchnia lokalu, w porównaniu z innymi tego typu miejscami w Warszawie, całkiem imponująca. Przeszło 200 m2 dostępne dla klientów, a kiedyś może być i więcej. Trzy piętra, na każdym toaleta (co prawda pojedyncza). W piwnicy obszerna chłodnia.
Złoty Ryż zaraz obok, ale i tu mają się wkrótce pojawić przekąski.

Jest dobrze.

A gdyby ktoś nie mógł znaleźć, to wejście jest od Nowolipki.

Multitap Crawl

"Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."
Odpowiedz cytując
Stare 27-08-2014, 22:37
Fotka Użytkownika: olie
olie olie is offline
Senior

Standardowy

No i ważna rzecz - ceny piw proporcjonalne do objętości.
Odpowiedz cytując
Stare 27-08-2014, 23:36
Fotka Użytkownika: iron
iron iron is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa - wioska rybacka
Standardowy

No to miło, że standard narzucony przez Chmielarnię sie powoli przyjmuje (proporcje - objętość - cena)
Odpowiedz cytując
Stare 28-08-2014, 07:23
Livres Livres is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
No to miło, że standard narzucony przez Chmielarnię sie powoli przyjmuje (proporcje - objętość - cena)
Kolejna knajpa przyjazna RISom i innym wynalazkom.
Dziś też działają przedpremierowo?
Odpowiedz cytując
Stare 28-08-2014, 08:38
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
Dokładnie tak. Z korzyścią dla klienta.

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres Wyświetlenie odpowiedzi
Kolejna knajpa przyjazna RISom i innym wynalazkom.
Dziś też działają przedpremierowo?
Raczej tak. Ta przedpremierowość polega na tym, że nie wszystko jest jeszcze gotowe, czyli np. nie ma jeszcze przekąsek. O zamykaniu i ponownym otwieraniu nie było mowy.

Multitap Crawl

Odpowiedz cytując
Stare 28-08-2014, 09:51
Fotka Użytkownika: Serokomlak
Serokomlak Serokomlak is offline
PIWOmaniaK

Standardowy

Działają i już nie zamkną Na wybór RISów trzeba będzie poczekać. Na razie jest 19 piw (głównie wariacje stylu IPA) i jeden cydr - taki trunek ma być na kranie na stałe.
PIWOmaniaK jest czynny:
od wt do pt w godz. 13:00 - 21:00
w sb od 12:00 do 21:00
nd - pn: nieczynny
Odpowiedz cytując
Stare 29-08-2014, 11:22
Fotka Użytkownika: docent
docent docent is offline
Senior

Miejscowość: wawa natolin
Standardowy

Na plus piwna oferta wraz z trzykrotną podziałką pojemności i proporcjonalnymi cenami oraz spora powierzchnia (choć przy barza miejsce tyle co zazwyczaj). Na minus po jednej toalecie (koedukacyjnej) na piętro, mało przy takiej powierzchni.
Foty z pierwszego dnia tutaj.
Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
Odpowiedz cytując
Stare 29-08-2014, 15:12
Fotka Użytkownika: Piecia
Piecia Piecia is offline
Senior

Miejscowość: Bialostociensis/ Warsovia
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
Na plus piwna oferta wraz z trzykrotną podziałką pojemności i proporcjonalnymi cenami oraz spora powierzchnia (choć przy barza miejsce tyle co zazwyczaj). Na minus po jednej toalecie (koedukacyjnej) na piętro, mało przy takiej powierzchni.
Foty z pierwszego dnia tutaj.
Będzie w którejś sali TV, coby oglądać mecze?
piję bo lubię!
Odpowiedz cytując
Stare 29-08-2014, 15:17
Fotka Użytkownika: docent
docent docent is offline
Senior

Miejscowość: wawa natolin
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
Będzie w którejś sali TV, coby oglądać mecze?
Piszą, że się zastanawiają nad tym. Możesz wpaść i osobiście próbować przekonać właścicieli
Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
Odpowiedz cytując
Stare 29-08-2014, 15:46
emes emes is offline
Nadszyszkownik Chmielowy

Standardowy

To jak mają tyle powierzchni, trzy poziomy, to powinna być tam też jakaś sensowna kuchnia, a nie przekąski.
Odpowiedz cytując
Stare 29-08-2014, 15:51
Livres Livres is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
Wpadłem wczoraj na dwa małe (Nebuchadnezzar bardzo dobry, Shatterd Dream znakomity), więc na toalety nie zwróciłem uwagi, ale wypatrzyłem inny minus - absolutny brak klimatu (lub też klimat stołówki). Mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić, mimo iż brąz na ścianach to średnio ciekawa baza (choć oczywiście lepszy brąz niż zieleń a la Chmielarnia ).

Pod plusami się podpisuję.
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2014, 09:43
ads82 ads82 is offline
Junior

Standardowy

Ja również wpadłem na małe piwo. Zdecydowanie na plus powierzchnia. Na minus brak klimatu - tak jak zauważył kolega powyżej czuliśmy się jak na stołówce. Dodatkowo, z uwagi na brak wystroju strasznie dudniło - ciężko było prowadzić rozmowę. Niemniej jednak, fajnie że powstał nowy tego typu przybytek w tej części miasta.
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2014, 13:12
Fotka Użytkownika: VanPurRz
VanPurRz VanPurRz is offline
Senior

Standardowy

A mnie ta przestrzeń i wystrój pasują, jest po prostu prosto. osobiście wolałbym drewniane ławy ale wiem, że są droższe od takich stolików jak w Hopsters. Wybór piw bardzo dobry, kontaktowi ludzie za barem. Nie będę wszczynał dyskusji o cenach ale to co się dzieje na scenie rewolucyjnej przekracza powoli granice zdrowego rozsądku (w mojej opinii) - standardem stało się 12, a są już tez piwa polskie po 14. Zawsze mnie takie ceny będą martwić bo moje podejście jest odmienne od części rewolucjonistów którzy wolą niedużą warkę dla "geeków" za ogromną cenę sprzedawaną najczęściej jednorazowo jako premiery, zamiast większej ilości za cenę bardziej umiarkowaną dostępną dla szerszej publiki i bardziej stałej oferty. Te uwagi nie są do Hopsters ale ogólnie do tego rewolucyjnego rynku.
Ogólnie w Hopsters mi się podobało.
Stare 01-09-2014, 13:28
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
(...) dla "geeków"(...)
Czy te/Ci "geeki" to coś jak chupacabra?

Multitab odwiedzony w ostatni weekend, mało gości, wystrój moim zdaniem zimny, nowofalowy, na czasie. Obsługa miła, konkretna, zaznajomiona dobrze z tematem.
Ceny, no jak to ceny w takich przybytkach, wysokie.
Lista dostępnych piwa bardzo czytelna, podział na pojemności i ceny, na kranach (jeszcze nie wszystkich) logo piw/browarów.
Nie wiem nawet czy jest tam jakaś kuchnia, bo żadnego menu czy karty nie widziałem. Przekąski na pewno są, jakieś chipsy, orzeszki czy co tam jeszcze stało na półce.

Na pewno lokal jeszcze odwiedzę bo mam "po drodze"
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2014, 17:13
Fotka Użytkownika: Piecia
Piecia Piecia is offline
Senior

Miejscowość: Bialostociensis/ Warsovia
Standardowy

Odwiedziłem wczoraj ok 17 - przez chwilkę byłem jedynym klientem. Jak będzie TV (potwierdzone za barem, że taki jest plan) będę zaglądał.

Duży atut to Chinol za ścianą - można dobrze zjeść popijając Portera z Pardubic za 9 zł (dla oszczędnych jest Łomża za 5 zł i Amber za 7 zł) - przepraszam za OT
piję bo lubię!
Odpowiedz cytując
Stare 25-09-2014, 21:58
Vortex Vortex is offline
Senior

Standardowy

wrażenia jak najbardziej na plus, bogata oferta na kranach, firmowe szkło, które można kupić, można by się o podkładki z logo pokusić, ceny zachęcają by sięgnąć po piwo o mniejszej objętości i podegustować, obsługa ogarnięta w piwnych klimatach i życzliwa. Na pewno wpadnę ponownie, najlepiej podczas jakiejś premiery.
Odpowiedz cytując
Stare 04-10-2014, 12:59
Fotka Użytkownika: Swiecz
Swiecz Swiecz is offline
Civil Protection

Standardowy

Potwierdzam pozytywy tej knajpy, dla mnie największym (poza piwem oczywiście) jest dużo miejsca
Z drugiej strony trochę mnie martwi dość słaba frekwencja jednak, w sobotę wieczorem może z połowa stolików zajęta więc nie wiem czy ich koszta utrzymania lokalu nie zjedzą za szybko ...
Stare 07-10-2014, 17:30
Fotka Użytkownika: zgoda
zgoda zgoda is offline
Clair de Lune

Miejscowość: Wołomin
Standardowy

Dużo pustego miejsca, ludzi brak. Ja temu lokalowi długiego życia nie wróżę. Niby lokalizacja niezła, ale coś tu wyraźnie jest nie tak.

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie