Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Doktor Plama

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan, Doktor Plama

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, asfaltowy. [4.5]
    Piana: Tu było słabo. Po stoucie spodziewam się gęstej i trwałej czapy. Tu piana się utworzyła i utrzymywała ale faktura była cienka i dziurawa. [3.5]
    Zapach: Piękny, kawowy, orzechowy, buchający ferią barw zapachowych. [5]
    Smak: Kawa, pyszna świeżo mielona kawa plus fajnie kontrująca słodycz. [4.5]
    Wysycenie: Ładnie się układa, bardzo pijalne. [5]
    Opakowanie: Beczka [5]
    Uwagi: Pite w KiK. Pyszne piwo, znacznie lepsze od Sweet Cow. Jedynie piana do poprawy ale generalnie Doktor Plama okazał się bezwzględnie inteligentny.

    Moja ocena: [4.625]
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • krokodyl1
      Member
      • 11-2013
      • 68

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarny, nieprzejrzysty [4.5]
      Piana: po nalaniu do szklanki minimalna otoczka, która znika po minucie-dwóch [3]
      Zapach: intensywny, kawowy, ale zmieszany z bliżej (niestety) nieokreśloną domieszką czegoś obcego [3]
      Smak: na początku bardzo kawowy, po chwili przechodzący jednak w delikatną metaliczną kwaskowość, finisz nie powala [4]
      Wysycenie: jak dla mnie zbyt wysycone, inne stouty wchodzą mi bardziej gładko [3]
      Opakowanie: pite z beczki w Viva la Pinta, etykieta właściwa dla serii [5]
      Uwagi: jak dla mnie nie powala, co nie oznacza że nie wypiłbym znowu. ale taka np Sweet Cow jest lepsza

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
        Piana: Po nalaniu drobna, całkiem obfita. Niestety nietrwała. [3.5]
        Zapach: Intensywny aromat świeżo zmielonej kawy. Laktoza niewyczuwalna. [4.5]
        Smak: Pierwsze wrażenie to pełnia kawowego smaku i zaskakująca wytrawność. Dopiero po ogrzaniu wyczuwalny staje się lekki posmak laktozy ale stanowi on co najwyżej tło dla solidnej kawy. [4.5]
        Wysycenie: Niskie, bez zarzutu. [5]
        Opakowanie: Dobra nazwa na dedykowaną etykietę, a tak jest trochę standardowo dla linii 'Projekty Artezana'. [4.5]
        Uwagi: Spodziewałem się bardzie wyrazistej laktozy. Tym razem jednak ton nadawała kawa.

        Moja ocena: [4.45]
        Attached Files
        Last edited by docent; 13-08-2014, 09:24.
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎