Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Twigg, Black Rob

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Twigg, Black Rob

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • piotrpk
    Member
    • 06-2012
    • 67

    #2
    Będzie tragicznie.

    Aromat: bandaż (taki z Naked Mummy), terpentyna, jodyna, kwaśność (ale od zakażenia).
    Wygląd: czarny lekko zmętniony, praktycznie brak piany, która ucieka z prędkością światła z charakterystycznym świstem jak na coca-coli. Jednym słowem to kolejna oznaka zakażenia.
    Smak: byłem w stanie wziąć jeden łyk, po później przyszedł odruch wymiotny. Bandaże, terpentyna, jodyna, ciemne słody i kwaśność, która jak dla mnie nie pochodzi tylko i wyłącznie od kawy robusta.
    Palate: piwo średnio treściwe, wysokie nasycenie i ten obrzydliwy posmak farmaceutyczny.
    Ogólnie rzecz ujmując: zapłaciłem 7,15 zł za piwo, które powinno wylądować w kanale. Nie wiem jakim cudem ktokolwiek pomyślał, że to piwo można sprzedawać. Czarny Dynks przy tym piwie jest udany. Jest to kolejne piwo z Browaru Twigg, które charakteryzuje się dokładnie tym samym zakażeniem, ale w tym piwie stężenia przekroczyły jakąkolwiek normę graniczną tolerancji. Szkło cuchnie po trzykrotnym myciu, zlew do którego wylałem piwo również cuchnie i samo pomieszczenie, które wietrzy się już sporo czasu.
    Z wielką przyjemnością przyznaję 0.0 / 5.0
    Oby więcej takich piw.
    Last edited by piotrpk; 04-08-2014, 14:48.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrpk Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest to kolejne piwo z Browaru Twigg, które charakteryzuje się dokładnie tym samym zakażeniem
      To Black Bob nie jest ich pierwszym piwem? Miał być ichniejszą premierą, z tego co kojarzę.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • piotrpk
        Member
        • 06-2012
        • 67

        #4
        Ich pierwszym piwem był gościnny ale w TEA Time Brewpub, a ich trzecim piwem jest Anzus. Jest kilka osób, które miały wątpliwą przyjemność spróbowania tych trzech, w zasadzie próby te polegają na wzięciu po jednym łyku.

        Comment

        • shtofu
          Junior
          • 03-2013
          • 9

          #5
          Niestety. Póki co nic dodać nic ująć. Piwo zakażone, niepijalne. Kończy w zlewie. Otwierać tylko w aptece lub szpitalu, szybciej się zasymiluje

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #6
            No ale inwestycja najpierw musi się zwrócić.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • rgrzech
              Senior
              • 12-2013
              • 230

              #7
              Masakryczne piwo. Należy się zastanowić, w jaki sposób taki wypust trafił do sklepów?
              Piana jak na coca-coli. Ale to dopiero niewinny początek. W zapachu mamy moc, potęgę. Piwo pachnie mieszanką starych bandaży, kawy, jodyny i DMS. Po dłuższym namyśle określiłem to jako zupa jarzynowa z kawą. Doznanie niestandardowe.
              W smaku mamy odzwierciedlenie aromatu. Po dwóch łykach, piwo wylądowało w zlewie.

              Comment

              • krokodyl1
                Member
                • 11-2013
                • 68

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: czarny, minimalnie mętny [3]
                Piana: jak w coca-coli. gromadzi się w małe wysypki które sprawiają wrażenie jakby coś na nich żyło [1]
                Zapach: kapusta z kawą, chleb, znów kapusta, może trochę kalafiora, i kwas. jeszcze trochę kapuchy. [1]
                Smak: kawa. kapusta. kwas. warzywa. [1]
                Wysycenie: miałem wrażenie po wzięciu do ust że płyn zwiększa objętość i chce wyjść. wyszedł do zlewu. [1]
                Opakowanie: koncepcja całkiem niezła, logo dobre. za mała czcionka z tyłu etykiety, coś nie tak z drukiem (pewnie ma to jakąś nazwę ale nie wiem jaką....). niepasteTryzowane. dziwna data przydatności, jeśli dobrze rozumiem to ma być 1szy lutego 2015?? [3]
                Uwagi: cena niby nie majątek, ale chyba złożę reklamację, dla zasady

                Moja ocena: [1.2]
                Last edited by krokodyl1; 09-08-2014, 00:36.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #9
                  Do piw zdecydowanie zakażonych nie stosujemy ARTomatu, ocena do usunięcia.
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Do piw zdecydowanie zakażonych nie stosujemy ARTomatu, ocena do usunięcia.
                    Z Regulaminu ARTomatu:
                    Jeśli piwo ma już przekroczoną swoją datę ważności i zauważalne są różne oznaki tego że jest po prostu już nieświeże - nie opisuj go.
                    Mowa jest o przekroczeniu daty ważności, a nie sytuacji kiedy na rynek wypuszczane jest wadliwe piwo. Także te oceny powinny zostać zachowane.
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do piw zdecydowanie zakażonych nie stosujemy ARTomatu, ocena do usunięcia.
                      Nie zgadzam się, w ten sposób można usunąć wszystkie oceny wszystkich zakażonych bądź nieudanych piw, które są sprzedawana klientom za niemałe pieniądze.

                      Chcesz zostawić tylko same ochy i achy na rzemieślnikami zakłamując rzeczywistość?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        #12
                        Piwo nadal okupuje półki specjalistycznych sklepów. Dziś miałem to w ręce ale coś mnie tknęło aby odłożyć jak sprzedawca powiedział że to z browaru na NH.
                        Wchodzę na b.biz i faktycznie, gdzieś w zakamarkach pamięci przypomniałem sobie że zaglądałem do tego wątku, uffff

                        Widzę że browar przeczekuje, jak się sprzeda to przeprosimy ?
                        Banda drani i tyle.

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          #13
                          A próbował ktoś się skontaktować z browarem, zapytać o co chodzi?
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            #14
                            Nawet gdyby nikt się nie kontaktował, to jakoś nie wierzę w ich nieświadomość. Chyba że nie piją własnych piw, nie mają internetu, i pojechali na Grenlandię

                            Krokodyl, złożyłeś reklamację ?

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              #15
                              Twigg dotarł do Wawy, choć inne piwo, w stylu mild. Dziś nastąpi chwila prawdy
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎