Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podgórz, Borówkowe Pole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • melor
    Senior
    • 04-2006
    • 364

    Podgórz, Borówkowe Pole

    Łagodny stout, lekka paloność, bardzo niskie nasycenie, piany też brak. Niska goryczka. Wydaje się trochę rozwodnione, ale jest pijalne.

    Lane.
    Attached Files
  • Zybex
    Senior
    • 07-2012
    • 222

    #2
    Nuty borówkowe mocno ukryte. Delikatnie wyczuwalne w kwaskowatym posmaku.

    Smaczne piwo.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny, w świetle dziennym wydawał się brunatny. [4.5]
      Piana: Bardzo skromna. Szkoda, w stoucie to nie przystoi. [3]
      Zapach: Przy pierwszym podejściu wyczuwalna była przede wszystkim intensywna mielona kawa. Za drugim razem owocowy, borówkowy aromat był zdecydowanie mocniejszy. Kawa też była. [4.5]
      Smak: Łatwo wyczuwalne owocowe akcenty. Piwo jest średnio treściwe, łagodne. Ciekawy, owocowy stout. Choć przy pierwszym podejściu było bardziej kawowe (może wskutek aromatu). [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Klimatyczna grafika i nazwa, minus za brak informacji o składzie. [4.5]
      Uwagi: Ciekawe piwo, brawa za innowacyjne podejście.

      Moja ocena: [4.125]
      Attached Files
      Last edited by docent; 12-08-2014, 08:04.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        #4
        Dość dziwaczny stout i nie dlatego, że aromat borówkowy gdzieś tam nie na siłę da się doszukać. Dość słabe wysycenie (w Multi Qlti podają z azotem), kwaskowe i łagodnie palone. Chmiel w aromacie delikatny. Dwa podejścia i podobne odczucie.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Dość dziwaczny stout i nie dlatego, że aromat borówkowy gdzieś tam nie na siłę da się doszukać. Dość słabe wysycenie (w Multi Qlti podają z azotem), kwaskowe i łagodnie palone. Chmiel w aromacie delikatny. Dwa podejścia i podobne odczucie.
          Wypiłeś całe, jest sukces .
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • kenny
            Senior
            • 04-2009
            • 712

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
            Piana: Prawie brak. [3]
            Zapach: Estry, lekko palone. [4]
            Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekko winne i palone. Dość wytrawne, ale nie kwaskowe. Na koniec średnia/niska palona goryczka. [4.5]
            Wysycenie: Właściwie zerowe. [3]
            Opakowanie: Lane z kija. Etykieta kiepskawa, jak rysowana przez dziecko... [3]
            Uwagi: Borówek zupełnie nie czuć, ani w smaku, ani w aromacie. To całkiem porządny stout, dość lekki, raczej pozbawiony kwaśnych posmaków od palonego słodu. Bardzo pijalny, polecam!

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            • Dukat_WSI
              Senior
              • 03-2015
              • 781

              #7
              Dla mnie to lekki dry stout, bez wad, pijalny, ale borówka praktycznie niewyczuwalna. Piwo wydaje się pełne i aksamitne. Jak dla mnie rewelacja. Rozwodnionym bym go nie nazwał.

              Comment

              • Vortex
                Senior
                • 12-2011
                • 153

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: barwa czarna [4.5]
                Piana: dość nikła; redukcja szybka; w miarę spożywania pozostała tylko nikła obwódka. [2.5]
                Zapach: na pierwszym planie paloność i kawa; owoce też wyczuwalne; przeplatają się ze wspomnianymi aromatami [4]
                Smak: paloność owoce i kawa - podobnie jak w zapachu; jest lekkość ale brak wyrazistości [3.5]
                Wysycenie: w normie [4]
                Opakowanie: utrzymana w stylu browaru Podgórz; jak dla mnie ok [4.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.7]

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  #9
                  Jak dla mnie jedno z bardziej udanych piw "z dodatkami". Ładny aromat, pije się gładko, i - jak często wybrzydzam przy "rewolucyjnych" wypustach - nie mam większych zastrzeżeń w tym wypadku. Bardzo przyjemne piwo.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎