Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ustka, Sztorm

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Ustka, Sztorm

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzenikniona czerń, pod słońce przy dnie szklanki dały się zauważyć bordowe przebłyski [4.5]
    Piana: Wysoka na około 4 cm, ciemnobeżowa, zwarta, drobnooczkowa, trochę większych bąbli przy szkle. Opadła dość szybko do dziurawego kożuszka, pozostała obręcz i sporo plam na ściankach. [3.5]
    Zapach: Wyraźny, przyjemny, palono słodowy z kawą i gorzką czekoladą. [4.5]
    Smak: Wyraźnie palony, nawet z nutą popiołu:P, jest też kakao i solidna czarnoczekoladowa goryczka. Bardzo smaczny, treściwy i wyrazisty stout. [4.5]
    Wysycenie: W górnej granicy normy, można wytrzymać ale gdyby obniżyć było by lepiej dla tego piwa. [3.5]
    Opakowanie: Szklanka Żywca, brak podkładki, kiepsko... [1]
    Uwagi: To piwo smakowało mi najbardziej ze wszystkich z tego browarku.
    Piłem 25.08 na miejscu w Ustce. 9 zł/0,5 l.

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • yassmen
        Senior
        • 11-2012
        • 288

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czerń nocy letniej; pod światło rubinowe przebłyski. [5]
        Piana: Beżowa o drobnej teksturze. Nieprzesadnie obfita, ale obecna przez całą degustację. Lacing prawie zerowy. [4]
        Zapach: Dopiero po ogrzaniu wychodzi złożoność: gorzka, ciemna czekolada, kawa, popiół, minimalny alkoholowy posmak. [4]
        Smak: Kwaskowe, złamane motywem przewodnim kawy i czekolady. Esencjonalne, a jednocześnie orzeźwiające i bardzo pijalne. Aksamitne. [4.5]
        Wysycenie: Niskie, pasujące. [4.5]
        Opakowanie: Czarno-biały minimalizm etykiety, logo, skąpe info. Posiada swój urok, ale zbyt wiele się o piwie, ani browarze nie dowiemy. [4]
        Uwagi: Po raz pierwszy piłem lane, na miejscu, w szklance Żywca. Było bardziej szorstkie niż wersja butelkowa, którą oceniam. Najlepsze z 4 oferowanych przez browar. Naprawdę niezły stout. Błędnik podpowiada, że zawartość alko jest wyższa od deklarowanej.

        Moja ocena: [4.275]

        Comment

        • koshack
          PremiumUżytkownik
          • 01-2008
          • 38

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnobrązowy, wpadający w czarny. Nieprzejrzyste. [4.5]
          Piana: Piana drobna i średnia. Ciekawie się nalała, na górze była jakby grubsza, średnioziarnista frakcja, a na dole drobna. Potem średnia opadła i została sama drobna. Kolor brązowy.
          Pozostawia ślady na szkle. [4]
          Zapach: Palone słody, czekolada, ale raczej słodkawa niż deserowa. Lekka słodycz. Trochę jakby posłodzona kawa. [3.5]
          Smak: Ciemna czekolada, niezbyt gorzka, raczej w stronę lekkiej słodyczy.
          Palone słody, kawa, lekki karmel.
          Pozostawia lekki słonawy posmak. Kwasowość bardzo niska lekko wyczuwalna. [4]
          Wysycenie: Wysycenie średnie w stronę niskiego, jak najbardziej w stylu. [4]
          Opakowanie: Butelka z firmowa etykietką. Czarne napisy na białym tle. Oszczędna ale pomysł na logo browaru i sam projekt mi się podoba. [4]
          Uwagi: Do kupienia w browarze w Ustce za 10 zł.
          Cena dziwna bo w sklepie jest za 6-6,50 w zależności od piwa.
          Nie rozumiem skąd w browarze tak wysoki narzut.

          Moja ocena: [3.85]

          Comment

          • marecki12
            Senior
            • 12-2005
            • 156

            #6
            Wersja butelkowa
            Attached Files
            http://marecki12.web-album.org/

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Opakowanie: Szklanka Żywca, brak podkładki, kiepsko... [1]
              Cytat z regulaminu: "Opakowanie: ocena dot. wyglądu zewnętrznego piwa zamkniętego w swoim opakowaniu, wzornictwa etykiet, informacji zawartych na opakowaniu, etc. (nie dot. piwa z beczki)."

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Ja to rozumiem że tylko notka o informacjach na etykiecie nie dotyczy piw z beczki.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎