Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Ja coś słyszałam, ale od tak zwanych osób trzecich, bo z Administracją to ledwie się przywitałam (a z Maggykiem to właściwie tylko mój ojciec się przywitał ) więc nie będę rozsiewać plotek.

    A odwołania nie było, bo nie było wyznaczonego odgórnie miejsca dla hejterów z browarbizu, co, mam nadzieję, ulegnie zmianie w przyszłym roku - będę wywierać tyle nacisku, ile się da
    Last edited by Marusia; 08-05-2015, 11:18.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Chodzą mi po głowie dwa miejsca odwołania, a nawet trzy.
      Mi chodzi po głowie jedno: na literę G. Dla ułatwienia dodam tyle, że miałbym dość blisko, no, może nie piechotą, ale...
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
        Mi chodzi po głowie jedno: na literę G. Dla ułatwienia dodam tyle, że miałbym dość blisko, no, może nie piechotą, ale...
        Gdyby to było na literę G (ale bliżej Poznania) lub na literę T, to mocno bym się zastanawiał, czy aby się tam nie wybrać
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #34
          Moim zdaniem G. ma małe szanse, gdyż 2 ostatnie zloty odbyły się w okolicach.
          Moim zdaniem faworytem jest kandydat na literę T.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Moim zdaniem G. ma małe szanse, gdyż 2 ostatnie zloty odbyły się w okolicach.
            Czyżby? To pewnie o innym G myślimy. Mam na myśli G. dość blisko i Gdańska, i jeszcze bliżej - Starogardu
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Moim zdaniem faworytem jest kandydat na literę T.
              Na literę T. to już mieliśmy całkiem podobnie na litery B. i L. Czas na zmiany
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdyby to było na literę G (ale bliżej Poznania) lub na literę T, to mocno bym się zastanawiał, czy aby się tam nie wybrać
                A wybierz się bo Ciebie odwołają za niebywanie, pisanie to nie wszystko
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9732

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                  A wybierz się bo Ciebie odwołają za niebywanie, pisanie to nie wszystko
                  Tak, tak, odwołają Cię i niemieckie gacie nic tu nie pomogą...

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #39
                    Faktycznie b.biz schodzi na psy - kłócą się o rodzaj G...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      I już odwołany?
                      Ponieważ nie było stolików browarbizowych na FDP, nie było gdzie odwołać Zlotu
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • docent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 5205

                        #41
                        To G to nawet terminowo się komponuje z pewnym KPD
                        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jaka temperatura wody w tym terminie? Jakieś ciekawe piwka?
                          Temperatura wody 16,17,18 stopni, normalnie się kąpałem w morzu. Poprzedniego lata w te lipcowo-sierpniowe upały nad Bałtykiem woda miała 8-10 stopni i też się kąpałem, ale rzadko. Wcześniej byłem w Chorwacji w okresie wakacyjnym, to woda miała 27 stopni. W Chorwacji pływałem głównie między wyspami, nie spotkałem się niestety z żadnym piwem niekoncernowym. Piłem ich piwa np. Karlovacko, Ożujskie, Pan, więc nic ciekawego i dlatego też większe spożycie było whisky i innych mocniejszych alkoholi niż piwa.
                          Last edited by emes; 08-05-2015, 15:34.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #43
                            Odwołajcie go wreszcie, byle gdzieś daleko ode mnie. Może w Braniewie?
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19165

                              #44
                              Wydaje mi się, że to nie jest kwestia gdzie byśmy chcieli, tylko gdzie możemy. Do Braniewa mógłbym się nawet udać. Zachodnia część Polski to za daleko...
                              Last edited by e-prezes; 09-05-2015, 13:46.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23792

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wydaje mi się, że to nie jest kwestia gdzie byśmy chcieli, tylko gdzie możemy. Do Braniewa mógłbym się nawet udać. Zachodnia część Polski to za daleko...
                                Chcenie już dawno dominuje nad możenie, więc luzik.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎