Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #61
    "U Karola" ?
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
      "U Karola" ?
      Lotos
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #63
        O, taki ośrodek, jaki lubię - coś jak Boszkowo A.D. 2004
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Lotos
          Tyz piknie
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #65
            Się wpisuję zawczasowo. Jak znam życie, ART wtedy odpali zapisy, gdy będę brykał po Tatrach bez netu...

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Jako że udało mi się potwierdzić dwa podstawowe punkty działań zlotowych mogę już w tym nieoficjalnym wątku ogłosić, że XIV Zlot odbędzie się w Karpicku nad Jeziorem Wolsztyńskim, natomiast browar który zwiedzimy, to świeżo odpalony Grodzisk Wielkopolski - przy okazji w tym samym terminie odbywa się tamże Grodziskie Piwobranie

              W ciągu kilku dni rusza nabór.
              Wspaniała informacja, na to właśnie liczyłem
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #67
                Świetny wybór. Mam tylko skromną propozycję, przy zamawianiu piw postawmy na jakąś lepszą jakość. Obecnie piwa z niektórych polskich browarów prezentują naprawdę fajny poziom i lepiej wziąć jedną beczkę z np. Pracowni Piwa, Podgórza, Piwnego Podziemia, Redenu itp niż dwie np. z Ambera, czy Fortuny. Fortuna pewnie będzie, bo są właścicielem browaru Grodzisk, ale namawiam na asertywność na bylejakość Oczywiście to tylko moja prywatna opinia, inni mogą mieć lepsze zdanie o produktach z tych browarów.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #68
                  To może Edi, najbliżej Karpicka
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #69
                    Edi powinien spełniać warunki do inicjacji nowych forumowiczy zlotowych i to w wersji premium, bo tylko dla nich.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      O, taki ośrodek, jaki lubię - coś jak Boszkowo A.D. 2004
                      To może znowu poplywamy
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Świetny wybór. Mam tylko skromną propozycję, przy zamawianiu piw postawmy na jakąś lepszą jakość. Obecnie piwa z niektórych polskich browarów prezentują naprawdę fajny poziom i lepiej wziąć jedną beczkę z np. Pracowni Piwa, Podgórza, Piwnego Podziemia, Redenu itp niż dwie np. z Ambera, czy Fortuny. Fortuna pewnie będzie, bo są właścicielem browaru Grodzisk, ale namawiam na asertywność na bylejakość Oczywiście to tylko moja prywatna opinia, inni mogą mieć lepsze zdanie o produktach z tych browarów.
                        Z tego co mi się wydaje, to Art za nasze piniondze to kupuje właśnie wynalazki, a te dodatkowe piwa to browary dorzucają jako upominki.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z tego co mi się wydaje, to Art za nasze piniondze to kupuje właśnie wynalazki, a te dodatkowe piwa to browary dorzucają jako upominki.
                          Też mi się tak wydaje, ale chciałem delikatnie poruszyć ten temat, żeby te upominki nie przesłaniały nam "plusów dodatnich" , w dodatku jednocześnie na wszystkich kranach. Trzeba się szanować; )

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Z tego co mi się wydaje, to Art za nasze piniondze to kupuje właśnie wynalazki, a te dodatkowe piwa to browary dorzucają jako upominki.
                            Też mi się tak wydaje, ale chciałem delikatnie poruszyć ten temat, żeby te upominki nie przesłaniały nam plusów, w dodatku jednocześnie na wszystkich kranach Trzeba się szanować
                            Last edited by emes; 16-06-2015, 16:46.

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              #74
                              Co, Miłosław Niefiltrowane nie smakowało 2 lata temu? To będzie znowu.
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • fuliano
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1825

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                Co, Miłosław Niefiltrowane nie smakowało 2 lata temu? To będzie znowu.
                                Z tego co pamiętam, to 5 beczka niefiltrowanego była znacznie lepsza od 3 i 2. natomiast 1 i 4 znacznie odbiegały od 6. Chociaż podczas meczu, wszystkie i tak się wymieszały tudzież rozlały

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎