Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Biegiem po piwo - ultrawyzwanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slodki
    Senior
    • 01-2012
    • 108

    Biegiem po piwo - ultrawyzwanie

    Na zakończenie sezonu biegowego, ukułem w głowie taki bardzo wstępny plan z bardzo wstępną datą. Prawdopodobnie 30.10. będę chciał pobiec z Browaru Słociak do Browaru Widawa, na piwo rzecz jasna (a potem dolecieć do Kontynuacji i tam kontynuować). Z tego co wiem, podobne pohasówki organizowane już były przez chłopaków z Biegiem Po Piwo.

    Piszę tutaj o tym bo chciałbym spytać czy ktoś jest chętny by mi towarzyszyć na trasie (albo jej dowolnym fragmencie, niech będzie że także na stacji początkowej bądź końcowej)- support na ultra zawsze mile widziany

    Zdrowie
    S
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Najpierw to się wypytaj, czy Widawa będzie tego dnia czynna
    70 km. Pozazdrościć kondycji.
    Last edited by Pendragon; 28-09-2014, 13:35.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ja bym się przyłączył, ale po ostatnim biegu, który miał... 4 km (Business Run) nabawiłem się kontuzji kolana :/ zlekcewazyłem odległość, pobiegłem bez rozgrzewki, do tego po betonie (po którym raczej nie biegam - do tej pory unikałem biegania po zbyt twardej nawierzchni) i teraz po przebiegnięciu ledwie kilometra wysiada mi kolano. Dałem mu już drugi tydzień odpoczynku, brzuszek zaczął rosnąć... Ale może kolano wrócić do siebie niedługo?

      Comment

      • slodki
        Senior
        • 01-2012
        • 108

        #4
        To może jakiś fizjoterapeuta pomoże? Jak poskłada Cię do kupy to zapraszam, każde towarzystwo mile widziane

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          h

          Zachęcanie kogoś, kto po 4 km łapie kontuzję, aby pobiegł ultramaraton ponad 70 km , prawdziwy Wujek Dobra Rada

          Comment

          • slodki
            Senior
            • 01-2012
            • 108

            #6
            E tam, można też być zającem przez głupie 2km albo czekać na mecie przy izotoniku

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
              Zachęcanie kogoś, kto po 4 km łapie kontuzję, aby pobiegł ultramaraton ponad 70 km , prawdziwy Wujek Dobra Rada
              Właśnie dlatego się skarżę - w lipcu i sierpniu rekreacyjnie 2-3 razy w tygodniu przebiegałem po 15 km nawet jakoś szczególnie się nie męcząc ze średnią prędkością 12 km/godzinę (w młodszych czasach biegałem więcej i szybciej, ale miałem kilka lat przerwy i powrót do formy trochę zajmie), dlatego ta kontuzja przy 4-km biegu (a nawet mniej - bo dokładnie to było 3,8 km) zakrawa na kuriozum

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                O której planujesz wybiec? Mogę machać na starcie
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • slodki
                  Senior
                  • 01-2012
                  • 108

                  #9
                  Z rana zapewne, wstępnie celowałbym w 8:00

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #10
                    Od rana nie ruszyłem się sprzed komputera a slodki pewnie już po pierwszym browarze?

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      O tej porze było już po Brzegu
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • slodki
                        Senior
                        • 01-2012
                        • 108

                        #12
                        Tak bardzo, bardzo wstępnie, chodzi mi po głowie pomysł na kontynuację zeszłorocznych wygłupów. Na październik/listopad planuję coś co roboczo nazwałem: Bieg po piwo - Kontynuacja Do ustalenia, poza dokładnym terminem, pozostaje kwestia trasy- albo ze słociaka do wrocławskiej Kontynuacji, albo ze słociaka do katowickiej Kontynuacji, albo z jednej Kontynuacji do drugiej, z przystankiem w Słociaku. Chyba że ktoś ma inne ciekawe propozycje i się podzieli? No a piszę o tym bo chcę wiedzieć czy ktoś z czytających zechciałby się przyłączyć. Jakkolwiek. Są chętni?

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2837

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slodki Wyświetlenie odpowiedzi
                          T No a piszę o tym bo chcę wiedzieć czy ktoś z czytających zechciałby się przyłączyć. Jakkolwiek. Są chętni?
                          W takiej formie jak poprzednio - chętnie
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Jeśli tylko termin podpasuje to czemu nie
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • slodki
                              Senior
                              • 01-2012
                              • 108

                              #15
                              Bieg po piwo - Kontynuacja

                              No, klaruje się to wszystko coraz bardziej i bardziej.
                              Udało się namówić kilku znajomych maratończyków i ultramaratończyków z różnych zakątków Polski; ruszamy najprawdopodobniej skoro świt 31.10. ze Słociaka do katowickiej Kontynuacji. To jakieś 110km będzie. Punkty odżywcze 2 albo 3, najprawdopodobniej stacjonarny w Ozimku i dwa lotne (Justyna podjedzie autem)- Zawadzkie i gdzieśtampodTarnowskimiGórami. Zaproszonym gościom zapewniam odżywki dla sportowców, wodę, colę, pomarańcze, banany i o co tam jeszcze poproszą. Na razie prosili o pomarańcze, o piwo jeszcze nie. Tempo bez spiny więc myślę że koło 15h nam to zajmie, ale wiem że może być baaardzo różnie i wszystko się może zdarzyć, jak to w ultra. Wciąż, niezmiennie, entuzjastycznie- zachęcam i namawiam do wsparcia pod każdą postacią, na każdym etapie. Jest też oczywiście kilka kwestii nierozwiązanych/niepokojących i w sumie nawet chyba się podzielę.
                              1. Czy możecie polecić jakieś noclegi blisko Kontynuacji katowickiej w rozsądnej cenie?
                              2. Czy ktoś w tym dniu jakimś cudem planuje podróż z Opola do Katowic i bardzo chciałby przewieźć torbę z ciuchami na przebranie?
                              3. Czy Szanowni Towarzysze sprzed roku, chcieliby potowarzyszyć i porelacjonować i w tym roku?
                              4. Czy ktokolwiek z czytających te słowa ma na tyle wspólnego z naszym Miejscem Przeznaczenia, że jest w stanie zaklepać stolik na wieczór 31.10. albo podesłać mi kontakt do kogoś kto jest w stanie zaklepać stolik na wieczór 31.10.? Internety okazują się zaskakująco nieskuteczne w ułatwianiu komunikacji z Kontynuacją
                              5. Jakby się okazało że trzecia stodziesiątka na przestrzeni półrocza to dla mnie za dużo, proszę dolejcie jakiegoś wita do kroplówki, niech mam coś z tego wieczoru
                              6. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły na promocję tej pohasówki albo promocję piwa poprzez nią- walcie śmiało!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎