Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księży Młyn, Bawełniane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Księży Młyn, Bawełniane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, może nawet jasnozłoty, lekko zmętniony. [4]
    Piana: Biała, chwilowo wysoka, rzadka, krótkotrwała... [2.5]
    Zapach: Dominuje chmiel, ale jest także lekkie tło słodowe. [4]
    Smak: Goryczka z leciutkim powiewem ziół, przypalone nasiona słonecznika (ew, skórka razowca ze słonecznikiem ), ślad słodu. [4]
    Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego, ze względu na "restauracyjność", daje radę. [4]
    Opakowanie: Goły kapsel, eta w kolorze zupy pomidorowej zabielanej , konsekwentna stylistyka browaru, podkreślająca włókiennicze tradycje miasta i położenia browaru. [4]
    Uwagi: Zaskakująco smaczne piwo, gdyby jeszcze poprawić nieco gaz i pianę, byłoby naprawdę gites. Polecam .

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4566

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, mętne. [4.5]
      Piana: Gęsta, równomierna, oczka mikroskopijne. Po kilku łykach pozostaje kożuch z solidną obręczą. Mocno lepi się do szkła. [4.5]
      Zapach: Głównie drożdżowy z nutą słodową i chmielową. [4]
      Smak: Tu dominuje solidna chmielowość na przyjemnej zbożowo-chlebowej podstawie. Nie brakuje ładnie komponujących się akcentów owocowych co powoduje, że mamy rasowego, goryczkowego, treściwego i bardzo smacznego pilsa. [5]
      Wysycenie: W górnej strefie normy. Mogło by być niższe co uprzyjemniło by picie. [3.5]
      Opakowanie: Gruby, pękaty kufel z firmowym logo, podkładka (podana z piwem). [5]
      Uwagi: Prawie idealne piwo, jedynie ciut za dużo wysycone. Mankamentem jest też zbyt niska temperatura przy podaniu ale to efekt lania na barze wprost z tanków.
      Próbowane 12.11.14 w browarze, cena 10 zł/0,5 l.

      Moja ocena: [4.5]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4566

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #5
          PIls próbowany 06.02 w browarze okazała się być niestety zainfekowany - "apteka" - o czym poinformowaliśmy sympatyczną obsługę. Szkoda
          Dobrze, że wziąłem tylko próbkę.
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
            PIls próbowany 06.02 w browarze okazała się być niestety zainfekowany - "apteka" - o czym poinformowaliśmy sympatyczną obsługę. Szkoda
            Dobrze, że wziąłem tylko próbkę.
            Z butli pite pare dni temu to samo (data ważności jakoś lutowa) - w smaku i zapachu apteka plus jakby nafta.

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
              PIls
              Miało być oczywiście Pils, mea culpa.
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #8
                Foto:
                Attached Files
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎