Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Pinta] ŻytoRillo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Pinta] ŻytoRillo

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: na zdjęciu czarny ale normalnie to ciemny, mętny brąz [5]
    Piana: brązowa, gęsta, treściwa, opada powoli, osadza się na szkle drobna firanką [4]
    Zapach: dość słabo wyczuwalny, owocowo-słodowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, dominuje dość mocna gorycz, nie zalegająca, potem przychodzą mocne zbożowo-chlebowe akcenty, trochę owoców, bardziej brzoskwiń niż jakichkolwiek innych, w tym wszystkim czuć lekkie landrynkowe akcenty, które psują mi przyjemność w piciu tego piwa [3.5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: Etykieta fajna, kapsel jest [5]
    Uwagi: Po pierwotnej wersji z Zawiercia to te żytko mi smakowało, ale nie było już tak dobre i wykwintne jak pierwowzór

    Moja ocena: [3.775]
    Attached Files
    Last edited by becik; 15-11-2014, 16:40.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DonCarlo
      Member
      • 02-2014
      • 55

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarne, nieprzejrzyste [5]
      Piana: początkowo ładna, drobna, szybko się redukuje ale zdobi szkło [3]
      Zapach: charakterystyczny aromat chmielu amarillo, ostre cytrusy, mandarynka, limonka, po ogrzaniu troszkę ciemnych słodów i czekolady w tle [5]
      Smak: grejpfrutowa, dość intensywna goryczka, ale krótka i szlachetna, cytrusy i gorzka czekolada w smaku ciekawie komponująca się z aksamitnością wynikającą z zastosowania słodu żytniego [5]
      Wysycenie: średnie, trafione [5]
      Opakowanie: ładna etykieta, czytelny skład, kompletne informacje, kapsel z logo Pinty [5]
      Uwagi: warka z datą do 03.03.15, polecam

      Moja ocena: [4.8]

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Bardzo przyjemna wariacja na temat roggenbiera

        Jak na deklarowane 68 IBU to dosyć łagodne, goryczka nie zalegająca, także pije się wyjątkowo gładko, również dzięki odpowiedniemu wysyceniu (nie zapycha żołądka)

        Piana beżowa, wysoka, oblepiająca szkiełko.

        Dobre, dobre 4/5
        Last edited by Mario_Lopez; 23-12-2014, 14:10.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎