Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, [Spirifer] 303

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Trzy Korony Puławy, [Spirifer] 303

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowomiedziany, mętny. [4.5]
    Piana: Dosyć niska, acz nie jest to zarzuy zważywszy na styl. Raczej biała, drobnopęcherzykowa, znika dosyć szybko, zgodnie ze stylem. Zostawia na ściankach wąsy. [4]
    Zapach: Pomarańcze, popiół, do tego delikatna nuta korzenna i trocinowa. [4]
    Smak: Jak nie przepadam za ESB, tak to piwo nawet mi smakuje. Wyraźna popiołowość, ale w całkiem przyjemnym wydaniu, posmak przypominający rozgryziony ołówek. Chmielowa goryczka raczej trawiasta, dobrze zaznaczona, acz niewysoka. Posmak pomarańczy. [4]
    Wysycenie: Niskie, nawet bardzo, jak być powinno. [5]
    Opakowanie: Skład dosyć dokładny, eta naklejona niedbale, trochę krzywo, pomarszczona. Brak kontry, sama grafika etykiety dla mnie niezbyt interesująca. informacji niewiele. Kapsel Spirifer. [3]
    Uwagi: Dobre. Wieczorem dodam zdjęcie.

    Moja ocena: [4.025]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Obiecane zdjęcie:
      Attached Files
      Last edited by WojciechT; 19-10-2014, 19:19.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złotobursztynowy, zmętniony. [4]
        Piana: Białokremowa, drobna z pojedynczymi większymi bąblami, wysoka i dość trwała. [4]
        Zapach: Delikatny - słodowy ze śladem karmelu, trochę zbyt jednowymiarowy. [3.5]
        Smak: Słód, karmel, delikatna goryczka, świetna skórka od chleba (żytni razowy? ), ślad owoców, w sumie wytrawny. Fajny, ciekawy. [4.5]
        Wysycenie: Nieduże raczej. [4]
        Opakowanie: Nie będę się rozpisywał: za etę z Supermarine Spitfire, numer "303" i nawiązanie do godła dywizjonu - SZACUN!!! .
        Przy okazji dyskusji na stoisku na WFB - chyba słusznie, że na ecie jest jednak śmigło trójłopatowe... . [5]
        Uwagi: Hm, po zakończeniu degustacji sam byłem zaskoczony, że to piwo tak mi zasmakowało...

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        • pen
          Member
          • 05-2014
          • 97

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: miedziany bursztyn, metny [4.5]
          Piana: niska, drobnopecherzykowa, na dodatek z dosc szybka redukcja, na szczescie troche oblepia... [3.5]
          Zapach: piwo prawie nie ma zapachu... moze lekka won slodu, chyba nic wiecej... [2.5]
          Smak: wyraznie slodowy + nuty karmelu i glukozy + nieprzyjemny absmak drozdzy.... goryczka niezla-ziolowa i niezalegajaca [3]
          Wysycenie: srednie do niskiego, mi odpowiada [5]
          Opakowanie: grafika moze byc ale informacji troche za malo... dziwie sie, ze spirifer nie nawiazuje do klimatow paleo... [4]
          Uwagi: niestety koledzy z geologii po fachu wypuscili kolejne przecietne piwo... taka bardziej nachmielona ulepszona wersja ninkasi cream ale

          Moja ocena: [3.1]

          Comment

          • Schalker
            Junior
            • 06-2013
            • 13

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Pomarańczowy, mętny. [4]
            Piana: Średnio obfita, biała, znika w średnim tempie i zostawia ślad po sobie na szkle. [4]
            Zapach: Owocowy aromat (pomarańcza) plus do tego trochę zapachów korzennych. Ogólnie rzec biorąc przyjemny zapach. [4.5]
            Smak: Goryczka dobrze zaznaczona, trawiasta, niezalegająca. Odczuwalne też owoce. [4]
            Wysycenie: Optymalne. [5]
            Opakowanie: Ładna grafika i firmowy kapsel. Podoba mi się. [5]
            Uwagi: Bardzo dobre piwo, które szybko zniknęło ze szkła.

            Moja ocena: [4.275]

            Comment

            • Klatak
              Senior
              • 07-2014
              • 431

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Pomarańczowy z średnio-niskim zmętnieniem. [4.5]
              Piana: Dość obfita, średnio zbudowana, szybko się dziurawi, zdobi szkło [4]
              Zapach: Średnio intensywny, słodowy, karmelowy, ziołowy, pomarańcza. [3.5]
              Smak: Wytrawne, nieco wodniste, z szybko wyczuwalna szlachetną ziołową goryczką na średnim poziomie. Bardzo pijalne. [4]
              Wysycenie: Średnio niskie, jest ok. [5]
              Opakowanie: Takie sobie, przyzwoita jakość papieru ale naklejenie woła o pomstę do nieba. Plusem jest komplet informacji. [4]
              Uwagi: Warka z datą do 05.11.2014. Przyzwoity ESB.

              Moja ocena: [3.9]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎