Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kowal, [Ninkasi] N°8.C / Extra Special Bitter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kowal, [Ninkasi] N°8.C / Extra Special Bitter

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Neptune
    Senior
    • 09-2013
    • 184

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowo-czerwony, z lekkim zmętnieniem. [3.5]
    Piana: Słabiutka; po chwili opada do cienkiego pierścienia. [2]
    Zapach: Gabinet lekarski. Bandaże. Chlor. Kukurydza z puszki. Nieco słodu. Dokładnie ten sam zapach miałem, gdy domowa warka mi się zakaziła. Tutaj nie jest on aż tak intensywny, ale jest to po prostu zapach zepsutego piwa. [1]
    Smak: Medyczno-słodowe ze średnią kartonową goryczką. Smak nie jest aż tak obrzydliwy jak zapach, ale jeżeli takie piwa mają reprezentować polską rewolucję piwną, to ja wracam do siorbania Perły.
    Ponownie, jest to po prostu zepsute piwo. [1]
    Wysycenie: Właściwie brak nasycenia, skutecznie uwidaczniający ohydny smak. [1]
    Opakowanie: Mnie się podoba, choć ten tekst o "zapraszaniu do delektowania się" w połączeniu z zawartością, brzmi jak ponury żart. [3]
    Uwagi: Na początku pomyślałem, że trafiłem na zepsutą butelkę. Ale jak przejrzałem opinie i oceny innych piw z browaru Ninkasi, to widzę, że tego typu wypusty są u nich na porządku dziennym. Pierwsze i ostatnie piwo, które od nich piję.* Czysta abominacja. Trzymać się z daleka.
    Kupione na WFP za 7zł.

    * - za dużo powiedziane - 400ml poszło do kibla.

    Moja ocena: [1.325]

    Comment

    • Klatak
      Senior
      • 07-2014
      • 431

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztyn z opalizacją. [4.5]
      Piana: Obfita, drobno i średnio zbudowana, niezbyt trwała- szybko się dziurawi, zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Niestety nie jest najlepiej. Apteka, fenole i lizol. [1]
      Smak: Podobnie jak w aromacie od początku do końca towarzyszą nam fenolowe nuty. Goryczka średnia aczkolwiek nie mam pewności czy nie jest częściowo fenolowa. Czuć też dość dużą aromatyczną słodowość. Generalnie da się wypić, ale po co? [1.5]
      Wysycenie: Średnio niskie. [4.5]
      Opakowanie: Typowe dla browaru Ninkasi, proste ale fajnie rozwiązane, zawiera pełen skład i informacje. Niestety jakość papieru mogła być lepsza bo białe etykiety strasznie szybko się brudzą i wygląda to kiepsko. [4]
      Uwagi: Warka z datą do 18.11.2014. Szkoda pieniędzy na tą warkę.

      Moja ocena: [1.95]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎