Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzień dobry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • refil
    Junior
    • 09-2014
    • 10

    Dzień dobry

    Mam na imię Romek, lat 28. Mieszkam w Borach Tucholskich.

    Zarejestrowałem się tu już jakiś czas temu, ale odgrywam rolę tylko czytacza. Muszę przyznać, że to miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie i dzięki Wam (między innymi) wiem, że przygoda z piwem może być naprawdę interesująca.

    Piwem na serio zainteresowałem się dopiero przed ponad rokiem... Od tego czasu, przy współpracy z kolegą uwarzyliśmy kilka warek. Pierwsza z nich to był brew kit. Niestety wyszedł prawdziwy kit... Później był pils, dortmunder i klika innych. Ale jedynie z tych dwóch wymienionych byliśmy wyraźnie zadowoleni. W przyszły weekend nastawiamy witka, następnie w planie jest porter, ale jeszcze pracuję nad recepturą.

    Dzięki zainteresowaniu domowym piwowarstwem zrozumiałem, że koncerniaki to nie jest to czego oczekuję od piwa. Piwa z małych browarów (nie tylko tych domowych) są dla mnie stosunkowo nowym odkryciem, ale już wiem, że będę im wierny.
    Nie mam ulubionego stylu - to kwestia nastroju. Nie odmówię dobrej pszenicy, ciekawego stouta, ani orzeźwiającego witbiera w ciepły dzień.

    Nie mam charakteru zbieracza, dlatego w kolekcjonerstwo się bawić nie będę. Wypite piwa zachowuję w pamięci,a wybitne egzemplarze utrwalam na zdjęciach (etykiety), żeby łatwiej było wrócić.

    To tyle.
    Pozdrawiam,
    refil
  • dominik_walkowiak
    Senior
    • 10-2013
    • 335

    #2
    Hej Refil, przyjemnie sie czyta takiego wprowadzenia
    Pozdrawiam

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎