Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pij piwa, byle nie czeskie!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • a1410
    Senior
    • 08-2003
    • 613

    Pij piwa, byle nie czeskie!

    W związku z ogólnokrajową akcją prowadzoną w Czechach, a skierowaną przeciwko polskim produktom, której jednym z haseł jest: "jedz jabłka, byle nie polskie" mam propozycję, żeby odpowiedzieć czeskim "braciom" podobnym hasłem...
    Pozdrawiam
  • zic
    Senior
    • 06-2005
    • 118

    #2
    a możesz podac żródło tej akcji u naszych sąsiadów...

    Comment

    • a1410
      Senior
      • 08-2003
      • 613

      #3
      Puls Biznesu napisał o tym cały tekst. Nie zalinkuję z wiadomych względów...

      Comment

      • behegrzmot
        Senior
        • 01-2009
        • 276

        #4
        Zwykły bojkot jest staromodny, teraz robi się happening w postaci wylewania piwa do ścieku.

        Comment

        • Jasiek77
          Senior
          • 03-2014
          • 107

          #5
          To nic nie da. I tak większość swojego piwa wypijają sami Czesi
          Johnny Bonnano

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Jak cudnie, że co dnia czytam informacje świadczące o tym, że lewiatan z gwiazdkami na błękitnym tle chyli się ku upadkowi

            Comment

            • tristan_tzara
              Senior
              • 12-2007
              • 1038

              #7
              Jakiś czas temu wylalem do zlewu jakieś piwo z Clock. Liczy się?

              Comment

              • sztetke
                Senior
                • 12-2009
                • 355

                #8
                Nie, intencji nie było...

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  #9
                  Intencją była taka że full dmsu. Ale następnym razem wylewając pomodle się do Jahbulona za potęgę Cebulandii

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak cudnie, że co dnia czytam informacje świadczące o tym, że lewiatan z gwiazdkami na błękitnym tle chyli się ku upadkowi
                    No. Niech wreszcie upadnie, bo dawno większej wojny nie było i całe pokolenie patriotów nam się zmarnuje.

                    Comment

                    • Patryk86
                      Member
                      • 12-2014
                      • 32

                      #11
                      A ja dzisiaj w Lidlu kupiłem jakieś czeskie piwo Gambrinus no bo przecież te czeskie takie dobre. Wypiłem jedno pozostałe poczekają na jakieś imieniny i na mniej wybrednych piwoszy bo ja tego nie wypiję.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        No. Niech wreszcie upadnie, bo dawno większej wojny nie było i całe pokolenie patriotów nam się zmarnuje.
                        Wydaje mi się, że powodem wojny będzie konieczność wyzerowania lub redukcji papierowych długów i oczyszczenia globalnej sytuacji finansowej spowodowanej finansowymi spekulacjami ostatnich lat, wspieranymi między innymi przez system wytworzony również przez UE.

                        A w temacie - to masz rację, że w tym konflikcie w dupę znowu dostaniemy również my a Czesi będą popijali piwko i jedli swoje jabłka bo historia pokazuje, że zdecydowanie bardziej niż my potrafią dbać o swoje sady

                        Comment

                        • Jimmy_jb
                          • 11-2005
                          • 911

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          W związku z ogólnokrajową akcją prowadzoną w Czechach, a skierowaną przeciwko polskim produktom, której jednym z haseł jest: "jedz jabłka, byle nie polskie" mam propozycję, żeby odpowiedzieć czeskim "braciom" podobnym hasłem...
                          Pozdrawiam
                          To że kogoś poje***o i próbuje swoim poje******em zarazić innych to nie powód żeby samemu zostać poj***m. Zalecam odrobinę osobistej refleksji.
                          Last edited by Jimmy_jb; 10-12-2014, 01:07.
                          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                          Comment

                          • Patryk86
                            Member
                            • 12-2014
                            • 32

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                            To że kogoś poje***o i próbuje swoim poje******em zarazić innych to nie powód żeby samemu zostać poj***m. Zalecam odrobinę osobistej refleksji.
                            Dokładnie dla tego z Budweisera i Urquela nie zrezygnuję

                            Comment

                            • a1410
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 613

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                              To że kogoś poje***o i próbuje swoim poje******em zarazić innych to nie powód żeby samemu zostać poj***m. Zalecam odrobinę osobistej refleksji.
                              Masz rację. Jak ktoś napluje Ci w twarz, mów, że to deszcz kapnął. Refleksyjnie...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎