Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Al. Jana Pawła II 41a lok.3, Salon Alkoholi 24 [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Warszawa, Al. Jana Pawła II 41a lok.3, Salon Alkoholi 24 [zamknięte]

    W miarę niedawno powstały sklep, który początkowo był typowym monopolem z piwami typu "nasze najlepsze", ale od niedawna postawił na dobre piwo w swojej ofercie, wypełniając powoli lukę w tym rejonie po Piwonii.
    Z butelek mają ofertę m.in. z Ale Browaru, Pinty, Olbrachta, Gościszewa, Kormorana, Raciborza.
    Jest kilka nalewaków. Obecnie na kranach widziałem m.in. Jabłonowo Pilsener, Lubuskie Czekoladowe, Pinta Stare ale Jare.
    Sklep otwarty całą dobę, mieści się na samym początku pawilonów po lewej stronie JP II (patrząc od Feminy).
    Dają info na FB: https://www.facebook.com/salonalkoholi24?ref=br_rs
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    Pinty lanej nie było, było czekoladowe, celtyckie, pilsener.
    Niestety ceny jak dla mnie za wysokie, Apetyt 7,50; Viva - 8,20; Sweet Cow - 8,50; jakaś tam kolejna interpretacja ipa od Brew - 8,80; Australian Weizenbock - 10,50; Olbrachty - około 8.
    Coś tam kupiłem, żeby pustego przebiegu nie robić, ale odpuszczam sobie ten sklep. A jak tak dalej pójdzie, to i całą tę rewolucję
    Last edited by yoda79; 13-12-2014, 11:38.

    Comment

    • Muranowiak
      Gość
      • 05-2014
      • 21

      #3
      Bardzo fajny sklep .Wybór piw krajowych - zaskakująco dobry , trochę gorzej z zagranicznymi, ale nie jest źle. Wygląda na to że po Piwoszu i Cechu Piwnym to trzecie miejsce w centrum Warszawy, które warto odwiedzić.

      Comment

      • czarnyfranek
        Junior
        • 03-2015
        • 1

        #4
        W stałej ofercie posiadają piwa z amerykańskiego browaru Anchor.

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2291

          #5
          Sklep przestał istnieć.
          Ale życie nie znosi próżni i kawałek dalej w monopolu róg Jana Pawła i Nowolipek (Alkoszop) są cztery rotujące krany.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎