Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Łódzkie Jasne Pełne 12° Niefiltrowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Łódzkie Jasne Pełne 12° Niefiltrowane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko zmętniony (w końcu oficjalnie "NF"). [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, niezbyt wysoka, nietrwała. [3]
      Zapach: Słodowy z lekkim owocowym akcentem - kojarzy mi się z typowym, bawarskim hellesem. [4]
      Smak: Słód, lekki szmaciano-kartonowy posmaczek, daleki karmel, przyzwoite tło goryczkowe. [3.5]
      Wysycenie: Całkiem średnie. [4]
      Opakowanie: Eta "w linii", tradycyjna w stylu i w nawiązaniach. Na brązowej butelce wygląda o niebo lepiej . Kapsel browaru, naprawdę nieźle. [4]
      Uwagi: Przyjazne piwo. Jako "lodzermensz" kupię więcej na sezon grylowy i będę kumpli częstował .

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        #4
        Mi nie podeszło. Zajeżdża bobofrutem, coś jak swego czasu Cornelius Pszeniczny. Nieprzyjemna mieszanka słodko-kwaskowa, goryczki nie wyczułem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎