Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Gagat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lubrow, Gagat

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Areh
    Senior
    • 12-2014
    • 120

    #2
    Etykieta bardzo mi się podoba, a właściwie wzór, bo wykonanie - szkoda słów. Kiepskiej jakości papier, do tego nierówno przyklejony, pomarszczony. Piana - tragiczna. Pomimo tego że piwo lałem z góry, z nastawieniem na pianę, była bardzo słaba, a po chwili zostało to co na zdjęciu. Aromat - niezły. Jest kawa, dużo kawy, jest trochę czekolady, wyczuwalna paloność. W smaku, niestety, sporo gorzej. Piwo jest bardzo wodniste. Wyczuwalna paloność, trochę kawy, ale po tym co obiecywał zapach - duży zawód. Brakuje też tej aksamitności którą powinny wprowadzić płatki owsiane. Lekka goryczka, ale nie należąca do tych przyjemnych.
    Piwo spożywałem na świeżo, dwa dni po premierze. Na butelce brak daty przydatności do spożycia.
    Attached Files
    Last edited by Areh; 05-01-2015, 11:49. Powód: dodanie zdjęcia

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnobrunatny, lekko zmętniony. [4]
      Piana: dość obfita, drobnopęcherzykowa, trochę strzela, ale jest w miarę trwała. [4]
      Zapach: średnio intensywny, wyraźny karmel, gorzka czekolada, trochę kawy oraz delikatna paloność. [3.5]
      Smak: średnio pełne, sporo nut ciemnych słodów, kawy, gorzkiej czekolady, lekka paloność, goryczka średnia w kierunku niskiej, raczej chmielowa niż palona, jest też delikatny posmak owocowy od chmielu. [4]
      Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
      Opakowanie: fajna grafika, ciekawe wykonanie, jest pełen skład. [4]
      Uwagi: warka do 10.09.2015.

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      • Dukat_WSI
        Senior
        • 03-2015
        • 781

        #4
        Dla mnie bardzo na plus, do tego rewelacyjna piana. Jeden z najlepszych polskich stoutów, aczkolwiek dość łagodny i mało palony, za to bardzo aksamitny i czekoladowy.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Gładkie, przyjemnie czekoladowe, od palonych słodów. Goryczka średnia, niezbyt długa. Dobre.

          Comment

          • Derbeth
            Senior
            • 04-2013
            • 337

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: czarny, nieprzejrzysty [4.5]
            Piana: biała, średnio obfita, dość trwała [3.5]
            Zapach: delikatny, kawa zbożowa [4]
            Smak: kawa zbożowa, lekka goryczka, odrobinę słodkie; czuć gładkość od płatków owsianych; czegoś jednak mi brakuje w tym piwie - chyba jest zbyt mało intensywne w smaku [4]
            Wysycenie: niskie, odpowiednie [4.5]
            Opakowanie: dużo informacji o piwie, ale etykieta wygląda amatorsko [3.5]
            Uwagi: Butelka. Piwo ok, ale czegoś mu brakuje, żeby być bardzo dobrym.

            Moja ocena: [3.975]

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Brązowy nieprzejrzysty. O punkt za jasny... [3.5]
              Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
              Zapach: Intensywny, słód palony i czekolada. Liczyłem na bogatszą paletę nieco. [3.5]
              Smak: Palony słód, kawa, gorzka czekolada, ślad popiołu. Wytrawny. [4]
              Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
              Opakowanie: Deska degustacyjna, małe kufelki z logo browaru. [4]
              Uwagi: Jak dla mnie trochę nietypowy stout, płaski zapachowo, ale w sumie smaczny.

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              • jerzdna
                Senior
                • 07-2014
                • 240

                #8
                Smaczny stout Wyczuwalna owsianka, delikatna paloność i git pijalność
                W porównaniu do pitego we wrześniu w Gdańsku- pełnego fuzzli- duża poprawa
                Pite kilka dni temu w filii w Sopocie
                Last edited by jerzdna; 23-06-2016, 18:05.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎