Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] Movembeer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Kraftwerk] Movembeer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • bzium1986
    Member
    • 06-2009
    • 86

    #2
    [edit] nie było pytania. Wszystko jest ok
    można usunąć ten post
    Last edited by bzium1986; 16-12-2014, 16:18.

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowy. [4.5]
      Piana: Biała, dość rzadka i szybko opadająca. Pozostawia bardzo niewiele śladów po sobie. [3]
      Zapach: Delikatna owocowość, aromaty zbożowo-chlebowe i miód. [3.5]
      Smak: Początkowo przede wszystkim uderza olbrzymia chlebowość, która z czasem mija i pojawiają się delikatne nuty owocowo-słodowe. Piwo bardzo lekkie o dużej pijalności, jednak nie puste w smaku. Goryczka niska, ale przyjemna i pasująca swym charakterem do całości. [4]
      Wysycenie: Niskie do średniego. Bardzo przyjemne. [5]
      Opakowanie: Etykieta bardzo przeciętna, nie zwracająca na siebie uwagi. [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.75]
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        Foto...
        Attached Files
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: lekko mętny, bursztynowy [4]
          Piana: biała, drobna, opada zauważalnie, osadza się na szkle drobna firanką [3]
          Zapach: słaby, słodowo-owocowy [3.5]
          Smak: typowe jasne piwko do napicia, niestety brak mu pełni i treściwości, w smaku lekka goryczka skontrowana cytrusowymi posmakami, dopiero daleko w tle słodowo-zbożowe akcenty [3]
          Wysycenie: jak dla mnie zdecydowanie za duże [3]
          Opakowanie: etykieta średniej urody, gładki kapsel [3.5]
          Uwagi: Bardziej w dół niż przeciętne piwo, nie podeszło mi choć bez problemu można wypić, choć nie wiem czy odróżniłbym je gdyby w ciemno ktoś dał mi do porównania z Argusem

          Moja ocena: [3.25]
          Attached Files
          Last edited by becik; 07-03-2015, 18:58.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎