Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Dori II

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, Dori II

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złotobursztynowy, delikatnie mętne. [5]
    Piana: Biała, o średniej gęstości ale za to utrzymuje się długo. Nie pozostawia większych śladów na szkle. [4]
    Zapach: Typowo belgijski przyprawowy aromat z przewagą goździków i pieprzu. [4]
    Smak: W smaku odczucia są identyczne jak w zapachu. Piwo niczym nie zaskakuje, i bardzo dobrze, jest po prostu takie jakiego się można spodziewać, wszystko jest na swoim miejscu, nie ma żadnych nieprzyjemnych akcentów. Goryczka niska, treściwość średnia. [4.5]
    Wysycenie: Średnie. [5]
    Opakowanie: Bardzo lubię prostotę i przejrzystość etykiet Pracowni Piwa, choć wole kolorystykę ze standardowej serii. Brak tutaj również precyzyjnego składu. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.3]
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Foto...
      Attached Files
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • melor
        Senior
        • 04-2006
        • 364

        #4
        Barwa bursztynowa.
        Typowe belgijskie w smaku i w aromacie. Mocne piwo. Bez wad. Nie jest złe.
        Pite lane.
        6/10

        Comment

        • rgrzech
          Senior
          • 12-2013
          • 230

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Miedziany, klarowny. [4.5]
          Piana: Biała, drobna, zwarta. Szybko redukuje się do cienkiego pierścienia i tak pozostaje do końca. Słaby lacing. [3.5]
          Zapach: Słodowy, toffi i landrynek. W tle nuty przyprawowe. [4]
          Smak: Dominuje mega przyjemny goździk połączony z nutami słodowymi, brązowego cukru, kwiatowymi oraz pieprzowymi. Goryczka pomimo, że niska to długo pozostaje na podniebieniu. Piwo ma dużo ciała, ale pije się je znakomicie, lekko. Finisz długi, goździkowy. [4.5]
          Wysycenie: Średnie, pasuje do smaku. [4.5]
          Opakowanie: Oszczędne jak przystało na Pracownię. Brakuje podania pełnego składu. [4]
          Uwagi: Przyjemne piwo z "dobrą Belgią" i bardzo pijalne. Oceniana wersja butelkowa.

          Moja ocena: [4.2]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty zmętniony. Takie trochę "stare złoto" . [4]
            Piana: Kremowa, drobna, sztywna, wysoka i trwała. [4.5]
            Zapach: Słód, chlebek, jest też karmel, trochę zaskakująco mam wrażenie, że dowąchałem się do śladów banana... [4]
            Smak: Orzechowa wytrawna goryczka, tło słodowe i owocowe. Daleki posmak ziół. [4]
            Wysycenie: Średnie, daje radę. [4]
            Opakowanie: Rogaty motyw browaru, autograf piwowarki, wysoka jakość wykonania. Do szczęścia brakuje kapsla z "rogaczem" . [4]
            Uwagi: Nie jest to piwo w moim typie, ale raz na jakiś czas chętnie wypiję. Ze smakiem .

            Moja ocena: [4.05]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎