Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.03.28 - Białoruś, Mińsk - VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #16
    Aż bym sobie pojechał. No ale od lat nie mam paszportu, bo mi się nie chce wyrabiać nowego. Nie mówiąc już o wizie.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      z 30.12.2014
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
      Prezesie, chyba doczekasz się nowej mapy Białorusi za czas niedługi, ale jeszcze nie zaraz.

      Dzięki za uaktualnienie mapy BY...
      Last edited by e-prezes; 24-02-2015, 18:18.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #18
        Napisz mi co dodać (coś ująć?) - będzie szybciej. Inne sprawy teraz przykuwają moją uwagę.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • zunixaani
          Junior
          • 02-2015
          • 1

          #19
          BY

          Ja również wpadnę, czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji stołów?
          Lily lara

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Należy się jedną spodziewać, że jako innostancy ze zgniłego zachodu będziemy płacić wiecej niż tubylcy i ci że wschodu. Ot taki obyczaj.
            Kolejny dowód że Białoruś to nadal mentalnie ZSRR bo ten "zwyczaj" jest mi znany jeszcze z tego b. kraju. Nie wydaje mi się żeby w PRLu były inne ceny dla turystów z Zachodu i inne dla nas ale mogę się mylić.
            Sorry za off.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zunixaani Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja również wpadnę, czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji stołów?
              Wpisałeś się w wątku giełdy z 2013 roku Rejestracja uczestników jest pod linkiem w poście nr 10. Rejestracja tam gwarantuje stolik.
              Dla przypomnienia do 12 marca !!


              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolejny dowód że Białoruś to nadal mentalnie ZSRR bo ten "zwyczaj" jest mi znany jeszcze z tego b. kraju. Nie wydaje mi się żeby w PRLu były inne ceny dla turystów z Zachodu i inne dla nas ale mogę się mylić.
              Sorry za off.
              Myślę, że pod tym kątem już dużo się zmieniło. Choćby przez te dwa lata. Białoruś nastawiona jest na turystykę i jednak sporo ludzi z zachodu ją odwiedza.

              EDIT

              Jeśli pozostajemy w Mińsku to można by odwiedzić browar Druzja, Arbat, Bierbank, ew. Taler/People's i jakąś knajpkę z ciekawym piwem.
              Wygląda na to, że w Centrum Handlowym "Zamek" na просп. Победителей 65 można napić się piwa Замковое z nowego browaru Tabak-Invest. Sprzęt fizycznie znajduje się na Гусовского 22.
              Last edited by e-prezes; 26-02-2015, 11:04. Powód: edycja

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)

                Myślę, że pod tym kątem już dużo się zmieniło. Choćby przez te dwa lata. Białoruś nastawiona jest na turystykę i jednak sporo ludzi z zachodu ją odwiedza.
                (...)
                Patrząc na wymogi wizowe (np. podanie miejsca noclegu w kwestionariuszu wizowym) przesadą jest twierdzenie, że Białoruś jest nastawiona na turystykę.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Jest
                  Mnie to przypomina przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych u nas. Bez problemu znajdziesz podmioty, które zajmują się zorganizowaną turystyką odpowiednio droższą od indywidualnej. Turysta indywidualny w takim kraju jest mniej przewidywalny, a tym samym trudny do nadzoru
                  Mimo, że w Mińsku byłem nie raz, tylko raz podbito mi kartę migracyjną w hostelu. Wymagane jest to dopiero przy deklarowanym dłuższym niż 4 dni pobycie.
                  Last edited by e-prezes; 26-02-2015, 16:05. Powód: edycja

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #24
                    Do zamknięcia rejestracji uczestników jeszcze 9 dni, ale jak na razie nie jest źle 75 osób. Głównie rosjanie i białorusini, ale też kilkoro ukrańców, dwu łotyszy i trzech polaków.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do zamknięcia rejestracji uczestników jeszcze 9 dni, ale jak na razie nie jest źle 75 osób. Głównie Rosjanie i Białorusini, ale też kilkoro Ukrańców, dwu Łotyszy i trzech Polaków.
                      No i pała!
                      Last edited by Pendragon; 03-03-2015, 19:27.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • adi_999
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 425

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Do zamknięcia rejestracji uczestników jeszcze 9 dni, ale jak na razie nie jest źle 75 osób. Głównie rosjanie i białorusini, ale też kilkoro ukrańców, dwu łotyszy i trzech polaków.
                        kto 3 ?
                        mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #27
                          Jest już 117 kolekcjonerów zapisanych. Dołączyli też Estończycy, a z Polski jest Jacek oraz drugi Jacek z Lublina.

                          Comment

                          • dryx
                            † 1966-2017 Piwosz w Raju
                            • 04-2002
                            • 1735

                            #28
                            Będzie jeszcze jeden - kolekcjoner etykiet.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #29
                              A kto? Bo na liście jest z etykieciarzy Jacek J. i Adrian.

                              Comment

                              • dryx
                                † 1966-2017 Piwosz w Raju
                                • 04-2002
                                • 1735

                                #30
                                No, Adrian, bo go nie wymieniłeś. Taką mam przynajmniej informację od mojego znajomego z Ukrainy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎