Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Miedziana 1B, 102 IBU - Piwa regionalne dla smakosza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Muranowiak
    Gość
    • 05-2014
    • 21

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hando Wyświetlenie odpowiedzi
    czego brakowało Ci najbardziej
    Chyba żartujesz ? Przyjechałem na świąteczne zakupy a wyszedłem po 5 minutach , nic nie kupiłem bo nic ciekawego nie było.
    Czego mi brakowało ?
    Dobrego RIS-a (najlepiej leżakowanego, np. z De Molena), jakiejś imperialnej IPA (z Mikkellera albo To Ol), Saisona z Norwegii albo Anglii (Nogne, ew. Brewdog), albo chociaż porządnego i w miarę taniego czeskiego lagera (np. Valasek, Konicek) albo klasycznej niemieckiej pszenicy (np. Stortebekera).
    Nie było żadnego z tych piw (ani nawet innych "zamienników") , więc tak jak wcześniej pisałem : dla mnie wybór bardzo kiepski, a piwa krajowe, które widziałem, są prawie w każdym dobrze zaopatrzonym spożywczaku.

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muranowiak Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba żartujesz ? Przyjechałem na świąteczne zakupy a wyszedłem po 5 minutach , nic nie kupiłem bo nic ciekawego nie było.
      Czego mi brakowało ?
      Dobrego RIS-a (najlepiej leżakowanego, np. z De Molena), jakiejś imperialnej IPA (z Mikkellera albo To Ol), Saisona z Norwegii albo Anglii (Nogne, ew. Brewdog), albo chociaż porządnego i w miarę taniego czeskiego lagera (np. Valasek, Konicek) albo klasycznej niemieckiej pszenicy (np. Stortebekera).
      Nie było żadnego z tych piw (ani nawet innych "zamienników") , więc tak jak wcześniej pisałem : dla mnie wybór bardzo kiepski, a piwa krajowe, które widziałem, są prawie w każdym dobrze zaopatrzonym spożywczaku.
      Brednie.

      Comment

      • domaluj
        Senior
        • 04-2012
        • 303

        #18
        Muranowiaku drogi,

        1) Dobrze zaopatrzone masz spożywczaki.
        2) Zmyślasz. Chcesz kupić takie piwa i idziesz do sklepu, który nie ma tu konta komercyjnego i nie wrzuca newslettera z dostawami, albo nie robi tego na fb?
        Last edited by domaluj; 04-04-2015, 22:44.

        Comment

        • Muranowiak
          Gość
          • 05-2014
          • 21

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
          Brednie.
          Mocne słowa.
          Czemu brednie ? Napisałem prawdę, może ciebie za bardzo kłuje w oczy ?
          Ale nie każdy musi się zadowalać "rewolucjami" Kormorana ....

          Comment

          • yoda79
            Senior
            • 01-2013
            • 861

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muranowiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Mocne słowa.
            Czemu brednie ? Napisałem prawdę, może ciebie za bardzo kłuje w oczy ?
            Ale nie każdy musi się zadowalać "rewolucjami" Kormorana ....
            Piwa o ktorych piszesz, ma może z 10 sklepów w Warszawie, i to tylko może (obstawiam 5-8).
            Co do spożywczaków - wokół mnie jest z 15 takich sklepów, o Pincie czy Artzezanie nawet nie słyszeli. Dobrze zaopatrzony spożywczak to ma Kormorana czasami, a nie przekrój polskich rzemeiślników. Fajnie by było wejść o większego sklepu i kupić "Koniec Świata" na wieczór, ale tak nie jest.

            Comment

            • Muranowiak
              Gość
              • 05-2014
              • 21

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
              Co do spożywczaków - wokół mnie jest z 15 takich sklepów, o Pincie czy Artzezanie nawet nie słyszeli. Dobrze zaopatrzony spożywczak to ma Kormorana czasami, a nie przekrój polskich rzemeiślników. Fajnie by było wejść o większego sklepu i kupić "Koniec Świata" na wieczór, ale tak nie jest.
              Ja tam żadnego "przekroju" polskich rzemieślników w tym sklepie nie widziałem, było dość cienko.
              A po "Koniec Świata" to zajrzyj do Top Marketu na Żelaznej, niedawno był (w ogóle z Pinty był o wiele większy wybór niż w tym sklepie).

              Comment

              • domaluj
                Senior
                • 04-2012
                • 303

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muranowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja tam żadnego "przekroju" polskich rzemieślników w tym sklepie nie widziałem, było dość cienko.
                Ja widziałem.

                Comment

                • Hando
                  PiwBiz
                  • 01-2015
                  • 55

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muranowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja tam żadnego "przekroju" polskich rzemieślników w tym sklepie nie widziałem, było dość cienko.
                  A po "Koniec Świata" to zajrzyj do Top Marketu na Żelaznej, niedawno był (w ogóle z Pinty był o wiele większy wybór niż w tym sklepie).
                  Który polski browar wypuścił teraz RIS-a, o którym piszesz? Jaka polska IIPA Cie zadowoli? ok 70 pozycji polskiego rzemiosła w dodatku rotujących i nowosci na biezaco to chyba nie ma wstydu - co kolego?

                  Comment

                  • Muranowiak
                    Gość
                    • 05-2014
                    • 21

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hando Wyświetlenie odpowiedzi
                    Który polski browar wypuścił teraz RIS-a, o którym piszesz? Jaka polska IIPA Cie zadowoli? ok 70 pozycji polskiego rzemiosła w dodatku rotujących i nowosci na biezaco to chyba nie ma wstydu - co kolego?
                    70 pozycji ? To chyba muszą nieźle "rotować", bo ja widziałem nie więcej niż 30.
                    Twoje pytania są bez sensu, bo pisałem o piwach zagranicznych, o których w tym sklepie w ogóle nie słyszeli. Z tego też powodu mógłbym wymienić wiele piwnych stylów, o których też w nim nie słyszeli, ale po co ?
                    Jakoś nie rajcuje mnie pisanie o spożywczakach ze "zwykłą" ofertą, dostępną w bardzo wielu delikatesach i marketach, poza tym szkoda zaśmiecać takim tematem to forum ....
                    Last edited by Muranowiak; 05-04-2015, 20:46.

                    Comment

                    • Hando
                      PiwBiz
                      • 01-2015
                      • 55

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muranowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                      70 pozycji ? To chyba muszą nieźle "rotować", bo ja widziałem nie więcej niż 30.
                      Twoje pytania są bez sensu, bo pisałem o piwach zagranicznych, o których w tym sklepie w ogóle nie słyszeli. Z tego też powodu mógłbym wymienić wiele piwnych stylów, o których też w nim nie słyszeli, ale po co ?
                      Jakoś nie rajcuje mnie pisanie o spożywczakach ze "zwykłą" ofertą, dostępną w bardzo wielu delikatesach i marketach, poza tym szkoda zaśmiecać takim tematem to forum ....
                      Piw zagranicznych jest niewiele, ( prawie wcale) to prawda ale Ty jedziesz po calosci. Dostajesz negatywny feed back od 3 osób... moze warto zastanowić się zanim obsmarujesz nowa inicjatywę. Wpadnij za 0,5 roku Wesołego Alleluja!
                      Aaaa i nie wiem czy slyszales, ze AleBrowar wchodzi we wspolprace z KP, pewnie mimo duzej sprzedazy bedzie zawsze na polce we wszystkich markietach
                      Last edited by Hando; 05-04-2015, 21:21.

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        #26
                        Się mi przypomniało jak cieszyłem się z 6-8 lat temu jak w osiedlowym spożywczaku wyczaiłem Ciechana, Noteckie i Kormorana...

                        Comment

                        • Hando
                          PiwBiz
                          • 01-2015
                          • 55

                          #27
                          Asortyment rośnie w siłę są Czechy i premiery i Pacyfic

                          Comment

                          • Hando
                            PiwBiz
                            • 01-2015
                            • 55

                            #28
                            Nowy sklep, Nowa perspektywa!

                            Cześć jak już wcześniej pisałem pojawiło się trochę nowości, premier i Pacific... pojawił się i w zasadzie niemalże od razu zniknął ALE..
                            .
                            Czas oficjalnie się przedstawić i przywitać! Mówcie mi Hando, jestem tu nowy, bo nowa jest inicjatywa, którą Wam przedstawiam.
                            Sklep "Dla Smakosza" na mapie Warszawy figuruje od 25 lat. Specjalizuje się jak już wspomniał domaluj w sprzedaży wysokiej jakości wędlin, dobrego pieczywa, warzyw, bananów Chiquita , alkoholu ( również tego wyszukanego) i od niedawna PIWA z browarów rzemieślniczych i regionalnych.
                            Sklep jest w miarę duży, towaru jest dużo. Obecnie piwa na dziale alkoholowym stanowią jakieś 20 %.
                            STAWIAMY NA POLSKI KRAFT!
                            Zawsze w ofercie mamy ok 70 pozycji polskich z browarów kontraktowych i regionalnych. Do tego kilka, kilkanaście propozycji czeskich i póki co pojedyncze piwa niemieckie, Guinessa i Leffe. Stoisko piwne działa od początku roku. Rotacja towaru i pozycji w asortymencie jest spora, myślę, że powodu nie trzeba tu tłumaczyć. DBAMY O TO ABY NA BIEŻĄCO POJAWIAŁY SIĘ NOWOŚCI I PIWA PREMIEROWE. Znajdziesz u nas klasykę i większość piwnych stylów.
                            Nie jesteśmy jednak sklepem typowo piwnym!- stąd nasza oferta być może nie sprosta oczekiwaniom wszystkich użytkowników forum i odwiedzających. Wierzę jednak, że znajdziecie tu to, co tygryski lubią najbardziej Póki co zbieramy dobre opinie od seniorów browar.biz W sklepie z uśmiechem na twarzy obsługują trzy przemiłe Panie: Danusia, Małgosia oraz Iwonka. Od czasu do czasu zobaczycie też szefa Na koniec słowo podziękowania dla kolegi domaluj, który założył ten wątek i regularnie nas odwiedza.

                            ZAPRASZAMY DO SKLEPU (ul.Miedziana 1B) oraz na funpage na facebooku
                            102 IBU PIWA REGIONALNE DLA SMAKOSZA.
                            Do zobaczenia Hando
                            Last edited by Hando; 16-04-2015, 16:02.

                            Comment

                            • Muranowiak
                              Gość
                              • 05-2014
                              • 21

                              #29
                              Widzę Hando, że zacząłeś od wprowadzania klientów w błąd.
                              Jak wiesz byłem w twoim sklepie i nie widziałem 70 pozycji krajowych browarów tylko 25 góra 30, przy czym niektórych najlepszych nie widziałem w ogóle.
                              Jeśli twierdzisz, że jest większość piwnych stylów, to dowodzi to tylko jak mało piwnych stylów znasz. Według mnie w tym sklepie jest żałośnie mało piwnych stylów.
                              Napisz coś ciekawszego za pół roku , o ile sklep wtedy jeszcze będzie istniał.
                              Trochę w to wątpię, od kiedy niedawno po drugiej stronie ulicy otworzyli Żabkę, to twój sklepik ze swoimi śmiesznie wysokimi cenami na większość towarów to perspektyw nie ma żadnych

                              Comment

                              • domaluj
                                Senior
                                • 04-2012
                                • 303

                                #30
                                Widzę Muranowiaku, że strasznie Cię boli oferta piwna tego sklepu. Na tyle, że poświęciłeś jej większość ze swojej zawrotnej liczby 10 postów.
                                Trochę jesteś mało wiarygodny, więc skończ już.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎