Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Niepasteryzowane Chmielone Na Zimno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6079

    Okocim, Niepasteryzowane Chmielone Na Zimno

    Alkohol 5,5% przy ekstrakcie 11,5*

    Chmielone na zimno czterema chmielami, ale nazwę podano jednego / Saaz /.

    Piana - tylko na początku, szybko zniknęła do niepełnej warstewki i pozostałości na szkle.
    Barwa - odcień dość jasnego złota.
    Gaz - duży, męczący.
    Aromat - słaby, może było coś z chmielu.
    Smak - słodkawe, słodowe, lekki kwasek, goryczka może ciut większa niż w Niepasteryzowanym Wybornie Świeżym.

    Ogólnie żadnej rewolucji nie ma . Piwo nie bardzo wyróżnia się smakiem ani niczym innym.

    Z butelką 4 złote w Tesco.
    Attached Files
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Widzę, że trylinki śnieg zawiał

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6079

      #3
      To inne miejsce ale wczoraj też byłem na trylinkach i mam testy innych piw, które niebawem dodam.
      Last edited by Javox; 05-02-2015, 13:33.

      Comment

      • wit
        Senior
        • 12-2012
        • 144

        #4
        Przerażająco podłe piwo. Smak wyłączne marnego słodu, bez żadnej goryczki, co każe powątpiewać, czy w produkcji użyto jakiegokolwiek chmielu. Wyjątkowo nieciekawe akcenty smakowe kojarzące się z wilgotną piwnicą. Ściema na maksa, to, że zapłaciłem za to piwo w supermarkecie ok. 3,50 to mój wielki błąd, a ze strony producenta bezczelność.
        Proszę nie posądzać mnie o skłonność do przesady, ale wylałem zawartość butelki po wzięciu kilku łyków. Wstyd.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
          ...Z butelką 4 złote w Tesco.
          Jak dobrze, że za swoje zapłaciłem tylko 2,59 bo w przeciwieństwie do wita swoje wypiłem całe
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Bidnie z tym chmielem. Ilości pewnie homeopatyczne. Zarówno w smaku jak i aromacie. Jedyne plusy to piana, która choć nie obfita osadza się delikatnie na szkle. nasycenie nie przesadne, OK. Na bank nie do powtórzenia piwo, bo nie oferuje niczego efektownego.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6079

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Blade, jasne złoto. Wykastrowane białka. [2]
              Piana: Jak to zwykle bywa na dłużej jest tylko niepełna warstewka. Mini lejsing. [2.5]
              Zapach: Bardzo słaby słód z homeopatyczna owocowością /może od tych chmieli / [1.5]
              Smak: Słodowy i tyle. Chmielu i goryczki trudno tutaj szukać. [2.5]
              Wysycenie: Gryzie, mocno gryzie czyli powyżej średniej. [2]
              Opakowanie: W znanej konwencji kolejne. Seria udająca piwa regionalne jeszcze ma swój "wielki" potencjał [3]
              Uwagi: Chmielone czterema odmianami chmielu? To jest jakaś kpina chyba że po szyszce na tank? Ale koncernom "wiele trzeba wybaczyć" Ogólnie jest piwo słabe, zbliżone trochę do starego /dawno temu/ zielonego Okocimia.

              Moja ocena: [2.125]

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: złociste, bardzo ładne [5]
                Piana: biała, drobna, szybko opadła do cienkiego kożuszka na piwie [3]
                Zapach: słaby, słodowo-kukurydziany [2.5]
                Smak: treściwość fajna ale reszta, zbyt słodkawe, na początku dominuje słodycz, która nie daje niczego pozytywnego w smaku, za nią lekka goryczka i zbożowe akcenty [2.5]
                Wysycenie: minimalnie za duże [4.5]
                Opakowanie: seria etykiet z Okocimia podoba mi się, firmowy kapsel [5]
                Uwagi: Raz spróbowane i można zapomnieć

                Moja ocena: [2.9]
                Attached Files
                Last edited by becik; 12-05-2015, 22:20.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎