Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Haust, Moko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Haust, Moko

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Glingorth
    Senior
    • 04-2014
    • 283

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny pomarańcz, idealnie klarowne. Wygląda jak lager [4]
    Piana: Drobna, szybko opada do niewielkiej dziurawej warstwy. Pozostawia jednak miłe dla oka firanki na szkle. [4]
    Zapach: Z butelki przyjemny aromat owoców tropikalnych. Głównie ananas i delikatnie mango. Ze szkła niestety jest już słabiej. [3.5]
    Smak: Piwo jest lekkie jak wskazuje ekstrakt, goryczka żywiczno cytrusowa, krótka ale fajnie zaakcentowana. [4]
    Wysycenie: Średnia, wzmaga pijalność, ale jednocześnie ma się wrażenie jak by piwo mocno zapełniało żołądek. [4]
    Opakowanie: Kolorystyka pasuje do piwa, a nazwa do grafiki i kraju pochodzenia chmielu czyli Nowej Zelandii. Kapsel biały. [4.5]
    Uwagi: Jest to single hop na chmielu Kohatu. Miał być lekki i jest. Jakichś dużych wrażeń po sobie nie pozostawia, ale szybko zniknął ze szkła.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      i jeszcze fotka
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Glingorth Wyświetlenie odpowiedzi
        ...a nazwa do grafiki i kraju pochodzenia chmielu czyli Nowej Zelandii.
        Hm. A ja myślałem, że to od nowomodnego określenia Morskiego Oka... .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎