Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rufi3M
    Member
    • 03-2014
    • 44

    Belgijskie piwa z Lidla. Corsendonk Pater i Goudblond, Leute Bokbier, Gauloise Ambree, Piraat Tripel Hop, Gulden Draak, Petrus Dubbel Bruin, Speciale, Blond, Golden Tripel, Aged Red i Oud Bruin

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Kolega Eldesmadre intelektualnie nas troszkę oszukuje bo tekst powinien zaczynać a nie kończyć zdaniem: To już lepiej poczekać na następny rzut Paulanera Dunkelweizen i zainwestować w dwa kartony

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolega Eldesmadre intelektualnie nas troszkę oszukuje bo tekst powinien zaczynać a nie kończyć zdaniem: To już lepiej poczekać na następny rzut Paulanera Dunkelweizen i zainwestować w dwa kartony

        Przecież w tym samym dniu co nabywałem belgów, kupiłem też paulanera za 2,79zł
        nie ma po co czekać :]

        Jednemu te belgi nie smakują, dla innych są nudne, a jeszcze inni sikają po płytkach już od działu z pieczywem.

        Inni (tak jak ja), kupili, by wyrobić sobie opinię na przyszłość (i tą lidlową i tą w sklepach specjalistycznych)
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • ramidus
          Member
          • 05-2014
          • 93

          swoja droga na RB wyglada, ze albo Lidl ma jakas gorsza partie tych piw albo polacy sa jedna z surowiej oceniajacych piwa nacji

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Każdy wydaje swoje pieniądze na co chce.
            A ocena danej osoby nie jest wyrocznią a jedynie subiektywnym zdaniem na temat danego piwa.

            Są zapewne piwa, które jemu smakują, a Ty je byś wylał w kanał
            Są piwa, które smakują 95% beergeekom itp. itd.

            Każdy pije to co mu smakuje i to że ktoś gdzieś coś napisał czy powiedział, przecież niczego nie zmienia
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • keto
              Senior
              • 07-2009
              • 388

              Jak dla mnie Piraat i Gulden Draak to znakomite piwa i mam zamiar dokupić kilka buteleczek.
              Pozdrawiam
              Artur

              Comment

              • oczko21
                Member
                • 11-2014
                • 72

                Jak wyłączyć powiadamianie email o nowych odpowiedziach w wątkach ?

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ramidus Wyświetlenie odpowiedzi
                  swoja droga na RB wyglada, ze albo Lidl ma jakas gorsza partie tych piw albo polacy sa jedna z surowiej oceniajacych piwa nacji
                  Pytanie ilu z nich rzeczywiście wyraża swoją własną opinię popartą bogatym doświadczeniem, a ilu po prostu kopiuje oceny swoich blogerów lub podświadomie sugeruje się wcześniej przeczytanymi recenzjami
                  Last edited by chemmobile; 30-03-2015, 17:18.
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oczko21 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak wyłączyć powiadamianie email o nowych odpowiedziach w wątkach ?
                    Ustawienia serwisu, standardowy rodzaj prenumeraty wątku, i wybierz brak lub bez powiadamiania przez email.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Ale b.biz to nie jedna osoba
                      ARTomat to średnia z kilku, kilkudziesięciu czy kilkuset wypowiedzi

                      Po za tym, tak jak na blogach/vlogach
                      Po jakimś czasie zna się już poszczególne gusta i guściki. Można sobie mniej więcej wyrobić zdanie. Jeśli kilkanaście piw danemu blogerowi/vlogerowi czy konkretnemu userowi na b.bizie smakuje i pokrywają się one z naszymi odczuciami to można przypuszczać, że następne, które jemu/jej smakują i nam zasmakują.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        Liczę na przeceny
                        Zakupiłem każdego po 2 (smoka razy 4), ale ogólnie zalegają te belgi.

                        Comment

                        • franekf
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 944

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pytanie ilu z nich rzeczywiście wyraża swoją własną opinię popartą bogatym doświadczeniem, a ilu po prostu kopiuje oceny swoich blogerów lub podświadomie sugeruje się wcześniej przeczytanymi recenzjami
                          Polskie zawyżają, belgijskie zaniżają. Dobrze. Jeszcze 2-3 lata i staniemy się piwnym mocarstwem!
                          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                          Piwny Janusz bez Teku

                          Comment

                          • meszek0009
                            Senior
                            • 04-2014
                            • 247

                            Dziś w Lidlu w Gdańsku na ulicy Zawodników wszystkiego w brud, oprócz sześciopaków, których nie widziałem w ogóle. Wszedłem za czymś innym i nie brałem już tych piw, ale zajrzałem z ciekawości. Długo postoją jeszcze.

                            Comment

                            • sibarh
                              PremiumUżytkownik
                              • 01-2005
                              • 10384

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chavoc Wyświetlenie odpowiedzi
                              Gdyby Kopyr polecał schodziły by lepiej. Ludzie generalnie nie mają własnego zdania.
                              Najlepiej w TVN, Polsacie, MTV no i Telewizji TRWAM bo inaczej nie zejdą.
                              2800 nowe piwa opisałem na forum
                              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                              Comment

                              • tristan_tzara
                                Senior
                                • 12-2007
                                • 1038

                                Nie mam za dużo wspólnego z blogerami, ale mnie piwa z lidla też zawiodły. Dodam że oprócz jarania się DOBRYMI kraftami, uwielbiam też piwa belgijskie. Wszystkie petrusy oprócz oud bruin to bieda jakich mało. W większości wylewane po kilku lykach. Piraat mega nieulozony, denerwujacy i gryzacy alkohol. Został jeszcze gulden draak który mam nadzieję uratuje sprawę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎