Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyszak, Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wyszak, Jasne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • koshack
    PremiumUżytkownik
    • 01-2008
    • 38

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemno słomkowe. Zmętnione. [4]
    Piana: Drobna, biała, opadła do kożuszka na powierzchni. Zostawiła ślady na szkle. [3.5]
    Zapach: Świeża nuta chmielowa, lekkie kwiaty. Pachnie słodko i świeżo. [3.5]
    Smak: W smaku nuta chmielowa, w posmaku słody.
    Lekko słodkie, miodowe, kwiatowe. trochę jak miód akacjowy. Trochę nut pszenicznych. Dziwnie jak na pilsa. [2.5]
    Wysycenie: Wysycenie średnie, dobrze się pije. [4]
    Opakowanie: [5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.225]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4566

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnożółty, piwo mocno mętne. [4.5]
      Piana: Lekko "przybrudzona", słabiutka, wysoka max na 2 cm, poszarpana, nierównomierne duże bąble Znikła po dwóch minutach pozostawiając tylko szczątkowe ślady na powierzchni istniejące do trzeciego łyku. [2]
      Zapach: Słodowo owocowy, przyjemny, dość wyraźny. [4]
      Smak: Głównie kwaskowo-cytrusowa owocowość z leciutką chlebową nutką, goryczka minimalna. Piwo do wypicia, poprawne, choć nie powoduje specjalnych ochów i achów. [3.5]
      Wysycenie: Za wysokie - szczypie w język i nadyma, zdecydowanie bym obniżył. [2.5]
      Opakowanie: Podane w wysokim kuflu z logo, wraz z piwem kelnerka przyniosła także firmową podkładkę. [5]
      Uwagi: Piwo na orzeźwienie w ciepłe dni z racji cytrusowości. Pite 10.10.15 na miejscu w browarze

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4566

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4566

          #5
          Fotka:

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty zmętniony. [4]
            Piana: Biała, drobna, niewysoka i nietrwała... [3]
            Zapach: Dziwnie słaby, wyczuwam głównie słód z akcentem palonym. [3.5]
            Smak: Trochę pestkowa goryczka, posmak słodowy i chyba minimalne owoce tropikalne...? [3.5]
            Wysycenie: Średnie, dla browaru restauracyjnego OK. [4]
            Opakowanie: Zgrabny kufelek browaru, wchodzący w skład zestawu degustacyjnego, nie podano wafelków (są przy barze). [4]
            Uwagi: Całkiem niezłe piwo, ale jak na "flagowy" produkt (ew. "produkt pierwszego kontaktu" ), to oczekiwałem więcej.

            Moja ocena: [3.525]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎