Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyszak, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wyszak, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • koshack
    PremiumUżytkownik
    • 01-2008
    • 38

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor słomy, mocno zmętnione. [4.5]
    Piana: Drobna, biała, opada do kożuszka na powierzchni. Nikłe ślady na szkle. [2]
    Zapach: W aromacie banany, pachnie dość świeżo, orzeźwiająco. Lekko kwaskowato. [3.5]
    Smak: W smaku wytrawne orzeźwiające. jest słodycz ale miesza się z kwaskowością. Trochę nut pszenicznych. Lekka goryczka. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: [5]
    Uwagi: Wszystkie piwa pszeniczne w browarach w Szczecinie ( Wyszak, Stara Komenda, Nowy Browar Szczecin) smakują bardzo podobnie. jakby wyszły spod ręki jednego piwowara.

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9730

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zmętniony, o punkt jaśniejszy od "jasnego", OK. [4]
      Piana: Białą, drobna, dość wysoka, ale nietrwała, co dla pszenicy traktuję jako "skuchę". [3]
      Zapach: Cytrusy, słód, powiew goździków. Całkiem nieźle. [4]
      Smak: Lekki kwasek w typie cytrusowym, potem grejpfrutowa goryczka, dalekie goździki i posmak słodowy. [4]
      Wysycenie: Gazu sporo, i dobrze, i nie rozumiem, czemu ta piana taka anemiczna... [4]
      Opakowanie: Mały kufelek browaru, może dlatego, że wziąłem zestaw degustacyjny. Wolałbym jednak "pszeniczne" szkło... [3.5]
      Uwagi: Brakuje mi trochę treściwości, takiej bardziej "hefe", no, ale piwo generalnie smaczne.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎